GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry hazardowe wszedzie.

04.08.2009
17:38
[1]

TBag [ Pretorianin ]

Gry hazardowe wszedzie.

Czy jak rozloze w bagazniku samochodu na parkingu zestaw do gry w kosci i bede zachecal do gry na pieniadze to bedzie to nielegalne?

edit: oczywiscie bedziemy tez grac.

04.08.2009
17:39
[2]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Czarna przegrywa, czerwona wygrywa ;)

Samo zachęcanie chyba nie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.