GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aktualizacja softu w N3110c - pomoc

04.08.2009
17:24
[1]

speedy24 [ BB Lover ]

Aktualizacja softu w N3110c - pomoc

Witam. Jak można zaktualizować soft w Nokii 3110classic? Mam zainstalowany PC Suite oraz Nokia Software Updater ale nie chce sie aktualizować. Za każdym razem pobiera najnowszą wersję i nic wiecej. Do tego chciałbym wgrać j.polski (telefon jest oryginalnie z T-mobile Niemcy). Mógłby mi ktoś w tym pomóc?

04.08.2009
17:44
[2]

speedy24 [ BB Lover ]

pomoże ktos czy nie?

04.08.2009
17:46
[3]

siwy346 [ addicted to music ]


Zobacz tutaj.

04.08.2009
17:53
[4]

speedy24 [ BB Lover ]

Czytałem juz na tej stronie. Nie chcę nic grzebać przez Phoenixa gdyż to nie mój telefon. Nie wiem takze czy zadziała na Win7.

Dziwne jest to że nawet nie mogę uruchomić Nokia Software Updater. Ciągle sie pyta czy pobrać najnowszą wersje, w kółko to samo!

04.08.2009
17:55
[5]

siwy346 [ addicted to music ]

Nie wiem czy Nokia Software Updater jest w pełni kompatybilna z 7.
Sprawdź na xp może Ci się uda :)
Zawsze możesz iść do serwisu zmiana jeżyka to jakieś 30 zł. I będziesz miał pewność, że wszystko zadziała.

04.08.2009
17:57
[6]

speedy24 [ BB Lover ]

Na lapku mam XP, ale jest obecnie w naprawie bo cos sie spieprzyło. A do serwisu owszem, mozna dać ale to juz nie mój problem i nie ja bede za to płacił tylko kuzyn. Chciałem jednak spróbować zrobić to sam i za free :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.