obrydzien [ Generaďż˝ ]
Nie moge uruchomić Ms Office bo włącza mi sie skanowanie wirusów ://
Mam Viste i gdy próbuje właczyć Ms Word 2007 to uruchamia się tylko część i na dole pasku jest informacja 'trwa skanowanie w poszukiwaniu wirusów' i się zawiesza ://
Chryste jak to wyłączyć ???
fajny Książę [ Capo ]
Wyłączyć antywirus? A własnie, jaki to antywir?
Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]
Lepiej zmienic antywirusa na niekonflktowego.
obrydzien [ Generaďż˝ ]
nie mam zadnego antywirusa ... nie wiem co to k... jest:/ tego windowsowskiego mam wylaczonego

fajny Książę [ Capo ]
nie mam zadnego antywirusa
Poza tym w Windowsie nie ma zadnego antywirusa, jest firewall

Radin [ Konsul ]
nie mam zadnego antywirusa
Żartujesz?
obrydzien [ Generaďż˝ ]
wszystkie Excely i Accesy sie uruchamiaja a tylko ten durny Word nie :/
fajny Książę [ Capo ]
Na początek przinstaluj caly pakiet Office.