GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie moge uruchomić Ms Office bo włącza mi sie skanowanie wirusów ://

04.08.2009
16:20
[1]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

Nie moge uruchomić Ms Office bo włącza mi sie skanowanie wirusów ://

Mam Viste i gdy próbuje właczyć Ms Word 2007 to uruchamia się tylko część i na dole pasku jest informacja 'trwa skanowanie w poszukiwaniu wirusów' i się zawiesza ://
Chryste jak to wyłączyć ???

04.08.2009
16:20
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Wyłączyć antywirus? A własnie, jaki to antywir?

04.08.2009
16:23
[3]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Lepiej zmienic antywirusa na niekonflktowego.

04.08.2009
16:25
[4]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

nie mam zadnego antywirusa ... nie wiem co to k... jest:/ tego windowsowskiego mam wylaczonego

04.08.2009
16:27
smile
[5]

fajny Książę [ Capo ]

nie mam zadnego antywirusa

Poza tym w Windowsie nie ma zadnego antywirusa, jest firewall

04.08.2009
16:29
smile
[6]

Radin [ Konsul ]

nie mam zadnego antywirusa

Żartujesz?

04.08.2009
16:29
[7]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

wszystkie Excely i Accesy sie uruchamiaja a tylko ten durny Word nie :/

04.08.2009
16:31
[8]

fajny Książę [ Capo ]

Na początek przinstaluj caly pakiet Office.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.