GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy warto kupić ten komp

04.08.2009
16:12
[1]

bartek22e [ Centurion ]

czy warto kupić ten komp

witam
znalazłem w sklepie i niewmiem czy jest dobry bo cena troche jest za niska

Obudowa Incore Premium Ikar 450W 12cm
PSU black-red


Procesor AMD Phenom II X2 550 Black Ed.
80W BOX 3.1 GHz/AM3

płyta Gigabyte M720-US3/nFORCE720D/DDR2/GBLAN/S.AM2+

karta graficzna VGA Gainward 9600GT z CUDA 1024MB
DDR3 256bit HDMI PCI-E

04.08.2009
16:13
smile
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Zasilacz zintegrowany z obudową? Odpuść sobie... A w ogóle to po co zakładasz nowy wątek?

04.08.2009
16:14
[3]

bartek22e [ Centurion ]

a i jeszcze ramy GOODRAM DDR2 2 GB/1066MHz PC2-8500

04.08.2009
16:16
[4]

fajny Książę [ Capo ]

Kup obudowę i zasilacz oddzielnie. Ram-u trochę mało. Proponuję 4 giga.
Jeszcze proszę poczytać o zasilaczach:

04.08.2009
18:14
[5]

bartek22e [ Centurion ]

ram jest 2 gb ale sprzedawca powiedział że to jest jak prawie 4 gb bo mamją 1066MHz PC2-8500

czyli są szybkie jest to prawda

04.08.2009
18:18
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Jak nie drogo to się opłaca.

04.08.2009
18:19
[7]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Możesz dać link do tego sklepu/aukcji ?

04.08.2009
18:19
smile
[8]

Kilgur [ Konsul ]

heh "...ale sprzedawca powiedział że to jest jak prawie 4 gb..." ubawilem sie na maxa
kompa sobie poskladaj z elementow :P poczytaj po forach co i jak kupic :P

04.08.2009
18:23
[9]

zoloman [ Legend ]

No, jak faktycznie tanio to raczej warto, a zasilacz zawsze można wymienić. Tylko napisz jeszcze ile on kosztuje, bo może się okazać, że ta cena wcale taka niska nie jest.

ram jest 2 gb ale sprzedawca powiedział że to jest jak prawie 4 gb bo mamją 1066MHz PC2-8500

Nie słuchaj sprzedawcy.

04.08.2009
18:24
[10]

bartek22e [ Centurion ]


mam znajomego który mam znajomego w tym sklepie on mi wszystko powiedział ale nie wiem czy warto kupić za 1650 zł

04.08.2009
18:25
[11]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Jasne że nie. Za te cenę można lepszy sprzęt kupić.

04.08.2009
18:25
[12]

zoloman [ Legend ]

Za 1650 złożysz dużo lepszego kompa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.