bartek22e [ Centurion ]
czy warto kupić ten komp
witam
znalazłem w sklepie i niewmiem czy jest dobry bo cena troche jest za niska
Obudowa Incore Premium Ikar 450W 12cm
PSU black-red
Procesor AMD Phenom II X2 550 Black Ed.
80W BOX 3.1 GHz/AM3
płyta Gigabyte M720-US3/nFORCE720D/DDR2/GBLAN/S.AM2+
karta graficzna VGA Gainward 9600GT z CUDA 1024MB
DDR3 256bit HDMI PCI-E

fajny Książę [ Capo ]
Zasilacz zintegrowany z obudową? Odpuść sobie... A w ogóle to po co zakładasz nowy wątek?
bartek22e [ Centurion ]
a i jeszcze ramy GOODRAM DDR2 2 GB/1066MHz PC2-8500
fajny Książę [ Capo ]
Kup obudowę i zasilacz oddzielnie. Ram-u trochę mało. Proponuję 4 giga.
Jeszcze proszę poczytać o zasilaczach:
bartek22e [ Centurion ]
ram jest 2 gb ale sprzedawca powiedział że to jest jak prawie 4 gb bo mamją 1066MHz PC2-8500
czyli są szybkie jest to prawda
mirencjum [ operator kursora ]
Jak nie drogo to się opłaca.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Możesz dać link do tego sklepu/aukcji ?

Kilgur [ Konsul ]
heh "...ale sprzedawca powiedział że to jest jak prawie 4 gb..." ubawilem sie na maxa
kompa sobie poskladaj z elementow :P poczytaj po forach co i jak kupic :P
zoloman [ Legend ]
No, jak faktycznie tanio to raczej warto, a zasilacz zawsze można wymienić. Tylko napisz jeszcze ile on kosztuje, bo może się okazać, że ta cena wcale taka niska nie jest.
ram jest 2 gb ale sprzedawca powiedział że to jest jak prawie 4 gb bo mamją 1066MHz PC2-8500
Nie słuchaj sprzedawcy.
bartek22e [ Centurion ]
mam znajomego który mam znajomego w tym sklepie on mi wszystko powiedział ale nie wiem czy warto kupić za 1650 zł
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Jasne że nie. Za te cenę można lepszy sprzęt kupić.
zoloman [ Legend ]
Za 1650 złożysz dużo lepszego kompa.