GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3...

04.08.2009
15:52
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Gothic 3...

Witam gdzie mogę pobrać tego najnowszego patcha...Chodzi mi o 1.9 bo ten jest najnowszy chyba...Szukalem na golu i nie mogę znaleźć :( A w GooGlach tylko 1.7 jest ;/
Z góry dziękuje.

04.08.2009
15:53
smile
[2]

krugaf [ Legionista ]

r a m .p l /pliki_szczegoly.asp?id=1412
Smacznego
Skasuj tylko spacje

04.08.2009
16:25
smile
[3]

kęsik [ Legend ]

Nie ma patcha 1.9. Najnowszy to 1.72.

04.08.2009
18:05
[4]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Okej.Chodziło mi właśnie o tego pacha 1.72
Dzięki kęsik. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.