KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Gothic 3...
Witam gdzie mogę pobrać tego najnowszego patcha...Chodzi mi o 1.9 bo ten jest najnowszy chyba...Szukalem na golu i nie mogę znaleźć :( A w GooGlach tylko 1.7 jest ;/
Z góry dziękuje.

krugaf [ Legionista ]
r a m .p l /pliki_szczegoly.asp?id=1412
Smacznego
Skasuj tylko spacje

kęsik [ Legend ]
Nie ma patcha 1.9. Najnowszy to 1.72.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Okej.Chodziło mi właśnie o tego pacha 1.72
Dzięki kęsik. :)