GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Imprezy

04.08.2009
15:36
smile
[1]

krugaf [ Legionista ]

Imprezy

Cześć
Orientuje się ktoś, czy przez najbliższy miesiąc są organizowane jakieś imprezy
o tematyce gier w okolicach Warszawy?
Wiem, że w dniach 19-20 będzie WCG i to tyle.
Jakieś propozycje?

04.08.2009
15:37
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

zlot psx extreme w warszawce pod koniec sierpnia

04.08.2009
15:37
smile
[3]

Ashaard [ enjoy the silence ]

W listopadzie dopiero.

04.08.2009
15:37
[4]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Szczerze mówiąc bardziej mnie jarają imprezy o tematyce szlugi, wóda, gołe baby.

04.08.2009
15:40
[5]

Aen [ Anesthetize ]

Zenedon - Amen

04.08.2009
15:44
[6]

krugaf [ Legionista ]

W takim razie do listopada trzeba czekać.

Czasami na imprezach też są hostessy ;] A napić się zawsze można po imprezie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.