
krugaf [ Legionista ]
Imprezy
Cześć
Orientuje się ktoś, czy przez najbliższy miesiąc są organizowane jakieś imprezy
o tematyce gier w okolicach Warszawy?
Wiem, że w dniach 19-20 będzie WCG i to tyle.
Jakieś propozycje?
janek09091 [ Generaďż˝ ]
zlot psx extreme w warszawce pod koniec sierpnia

Ashaard [ enjoy the silence ]
W listopadzie dopiero.
Zenedon [ Burak cukrowy ]
Szczerze mówiąc bardziej mnie jarają imprezy o tematyce szlugi, wóda, gołe baby.
Aen [ Anesthetize ]
Zenedon - Amen
krugaf [ Legionista ]
W takim razie do listopada trzeba czekać.
Czasami na imprezach też są hostessy ;] A napić się zawsze można po imprezie.