GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy mi pójdzie

04.08.2009
15:35
[1]

bartossiu [ Legionista ]

czy mi pójdzie

witam wszystkich mam takie pytanko czy godfather 1 pójdzie mi na takim sprzęcie:
Procesor Pentium IV 2.6 GHz
1024GB RAM
karta graficzna zintegrowana 128 na płycie głównej
proszę o szybką odpowiedź
pozdrawiam

04.08.2009
15:37
[2]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Raczej tak , chociaż nie wiem jak z tą kartą graficzną...Ale powinno :)

04.08.2009
15:38
[3]

fajny Książę [ Capo ]

Zintegrowana grafa? POwinno pójść, ale na cuda bym nie liczył.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.