Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
agito
Witam, mam takie pytanko. Dlaczego agito tak nagle obniża ceny?
Np ta płyta jescze 6 dni temu kosztowałą 300 zł:

Qverty™ [ Legend ]
Już myślałem że jesteś następnym który che się oświadczyć Agicie...

Radin [ Konsul ]
Dokładnie to co w [2]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Nie nie hehe
Gangstah [ Masz bober? ]
To nawet smieszne nie bylo
Obnizyli bo moze jakas promocja jest
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
E, wahania o kilkanaście złotych są normalne.

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Dokładnie to co w [2] heh
maciejpis [ Pretorianin ]
jak się dobrze sprzedaje to obniżyli i oczywiście konkurencja
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
W co drugim twoim poście jest link do agito, czyżbyś czerpał korzyści z tego? ;)