Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
bionic commando ustawienia
zainstalowalem wlasnie BC i dziwne bo niema ustawien detali wogle tylko rozdzielczosc co to ma byc czy mi sie cos nie tak zainstalowalo ?
fajny Książę [ Capo ]
Tak ma chyba być. Nie wiem, bo nie grałem. Może jest jakiś zewnętrzny programik do ustawienia detali?
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
niema takiego programiku ;)
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
to jak gral ktos ? :D
kajtek603 [ International Level ]
Ja grałem i też mam tak samo :P
Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]
ja cos czytalem na jakiejs stronie ze ta gra dopasowuje ustawienia grafiki do danego sprzetu ale pierwszy raz z takim czyms sie spotykam :O
fajny Książę [ Capo ]
Widocznie tak po prostu ma być.