GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

bionic commando ustawienia

04.08.2009
15:04
[1]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

bionic commando ustawienia

zainstalowalem wlasnie BC i dziwne bo niema ustawien detali wogle tylko rozdzielczosc co to ma byc czy mi sie cos nie tak zainstalowalo ?


bionic commando ustawienia - Send1N/Light/
04.08.2009
15:06
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Tak ma chyba być. Nie wiem, bo nie grałem. Może jest jakiś zewnętrzny programik do ustawienia detali?

04.08.2009
15:08
[3]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

niema takiego programiku ;)

04.08.2009
15:13
[4]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

to jak gral ktos ? :D

04.08.2009
15:15
[5]

kajtek603 [ International Level ]

Ja grałem i też mam tak samo :P

04.08.2009
15:18
[6]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

ja cos czytalem na jakiejs stronie ze ta gra dopasowuje ustawienia grafiki do danego sprzetu ale pierwszy raz z takim czyms sie spotykam :O

04.08.2009
15:19
[7]

fajny Książę [ Capo ]

Widocznie tak po prostu ma być.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.