GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

potrzebna pomoc !

04.08.2009
14:45
[1]

xKx [ FERRARI ]

potrzebna pomoc !

Witam. Chciałem się dowiedzieć co to za błąd wyskakuje mi podczas nagrywania płyty i z czym jest to związane? Czy odrazu biec z nim do naprawy czy sam tą dolegliwość naprawie? Z góry dzięki.


potrzebna pomoc ! - xKx
04.08.2009
14:47
[2]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Przedewszystkim zobacz na innych płytach czy działa.

04.08.2009
14:49
[3]

fajny Książę [ Capo ]

Albo płyta lipna, albo firmware

04.08.2009
14:49
[4]

xKx [ FERRARI ]

Sprawdzałem na 3 płytach. Uruchamiałem komputer od nowa. Nawet odczekałem z godzine i dalej nic.

04.08.2009
14:54
[5]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Spróbuj nagrywać z mniejszą prędkością.

04.08.2009
14:58
[6]

Imak [ Generaďż˝ ]

Napisane jest poprostu, że nagrywanie z prędkością 8x (11 080 Kb/s) się nie powiodło, więc może wina nagrywarki (brudna?, zepsuta?), albo przeinstaluj Nero.

04.08.2009
14:59
[7]

Radin [ Konsul ]

Może nagraj z inną prędkością?

04.08.2009
15:00
smile
[8]

charlie1804 [ Centurion ]

sprubój na najwolniejszej prędkości mi też tak kiedys sie robiło ale nagrywało na naiwolniejszej prędkości! Ogólnie to była wina płyt bo na innych nagrywało mi już normalnie :)

04.08.2009
15:00
[9]

xKx [ FERRARI ]

Zmniejszyłem prędkość to samo. Płyta jakby w ogóle nie obracała się w stacji. Sama stacja działa, czyta wszystko z innych płyt. Tylko z nagrywaniem problem.

04.08.2009
15:02
[10]

fajny Książę [ Capo ]

Uaktualnij firmware. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zleć to osobie doświadczonej.
Jak to nie pomoże, to chyba czeka Cię wymiana nagrywarki.

04.08.2009
15:25
[11]

xKx [ FERRARI ]

No trudno. Dzięki wszystkim za pomoc. Czeka mnie wizyta w sklepie komputerowym.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.