xKx [ FERRARI ]
potrzebna pomoc !
Witam. Chciałem się dowiedzieć co to za błąd wyskakuje mi podczas nagrywania płyty i z czym jest to związane? Czy odrazu biec z nim do naprawy czy sam tą dolegliwość naprawie? Z góry dzięki.
SutiL [ Generaďż˝ ]
Przedewszystkim zobacz na innych płytach czy działa.
fajny Książę [ Capo ]
Albo płyta lipna, albo firmware
xKx [ FERRARI ]
Sprawdzałem na 3 płytach. Uruchamiałem komputer od nowa. Nawet odczekałem z godzine i dalej nic.
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Spróbuj nagrywać z mniejszą prędkością.
Imak [ Generaďż˝ ]
Napisane jest poprostu, że nagrywanie z prędkością 8x (11 080 Kb/s) się nie powiodło, więc może wina nagrywarki (brudna?, zepsuta?), albo przeinstaluj Nero.
Radin [ Konsul ]
Może nagraj z inną prędkością?

charlie1804 [ Centurion ]
sprubój na najwolniejszej prędkości mi też tak kiedys sie robiło ale nagrywało na naiwolniejszej prędkości! Ogólnie to była wina płyt bo na innych nagrywało mi już normalnie :)
xKx [ FERRARI ]
Zmniejszyłem prędkość to samo. Płyta jakby w ogóle nie obracała się w stacji. Sama stacja działa, czyta wszystko z innych płyt. Tylko z nagrywaniem problem.
fajny Książę [ Capo ]
Uaktualnij firmware. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zleć to osobie doświadczonej.
Jak to nie pomoże, to chyba czeka Cię wymiana nagrywarki.
xKx [ FERRARI ]
No trudno. Dzięki wszystkim za pomoc. Czeka mnie wizyta w sklepie komputerowym.