GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tylko 22,5K$ za utwór muzyczny!

04.08.2009
14:09
[1]

WTF? [ Konsul ]

Tylko 22,5K$ za utwór muzyczny!



Biorąc powyższe pod uwagę, łatwo policzyć, że 25-latek mógłby zostać ukarany kwotą sięgającą nawet 4,5 miliona USD! Joel Tenenbaum zdawał sobie z tego sprawę i wyraził ogromną wdzięczność sądowi za łagodny wyrok.

Za 30 plików mp3... Paranoja ;)

04.08.2009
14:21
smile
[2]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Dobrze, że nie udostępniam :D

04.08.2009
14:24
smile
[3]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Też dobrze, że nie udostępniam :)

04.08.2009
14:26
smile
[4]

mefsybil [ Legend ]

Również dobrze, że nie udostępniam :P

04.08.2009
14:28
[5]

Raziel [ Action Boy ]

dobrze, że nie udostępniam

04.08.2009
14:55
[6]

Gangstah [ Masz bober? ]

yhy jasne

04.08.2009
14:56
[7]

Radin [ Konsul ]

Ja zachowuje tylko dla siebie. Ale nie pamiętam, żeby w Polsce były takie wyroki.

04.08.2009
14:56
smile
[8]

.Eric Cartman. [ Generaďż˝ ]

[6]

04.08.2009
14:59
[9]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Hm, czyli teoretycznie każdy kto wrzuca na YT utwór bez posiadania praw autorskich może podlec takiej karze. No bo przecież udostępnia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.