kamil2801 [ Everything's Strange ]
Jak zestroic antene z CB radia??
Jak zestroic antene z CB radia??
Antena jest zamocowana wszystko jest na swoim miejscu. Mimo wszystko nie ma zadnego sygnalu. Instrukcja po angielsku ;/

gacek [ FISHKI dot NET ]
Jedż do punktu gdzie montuja CB. Podłącza ci pod miernik odetna kawałek i bedziesz miał zestrojone
jasonxxx [ Szeryf ]
Jeśli nie ma żadnego sygnału to coś jest nie tak. Zestraja się jedynie po to, żeby był lepszy i wyraźniejszy odbiór, a skoro w ogóle nic nie słychać to może coś jest źle podłączone albo uszkodzone?
majonezowy [ Centurion ]
piewszy link z googla?
idź do sklepu oni Ci to w minute zrobia
SQELCH? VOLUME? GAIN? sprawdź
tam jest na kalbach jakas karteczka, ze nie mozna gruchy naciskac bez anteny? czy jakos tak
jezeli nojka ze sklepu to mogli Ci od razu wlaczyc, ew idź do jakiegos sklepu oni pomoga.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Zacznij od SWR
gizio1 [ Generaďż˝ ]
Koszt strojenia anteny to 10zł.
Zakoncz ten głupi wątek.