GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zestroic antene z CB radia??

04.08.2009
13:54
[1]

kamil2801 [ Everything's Strange ]

Jak zestroic antene z CB radia??

Jak zestroic antene z CB radia??

Antena jest zamocowana wszystko jest na swoim miejscu. Mimo wszystko nie ma zadnego sygnalu. Instrukcja po angielsku ;/

04.08.2009
13:57
smile
[2]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Jedż do punktu gdzie montuja CB. Podłącza ci pod miernik odetna kawałek i bedziesz miał zestrojone

04.08.2009
14:13
[3]

jasonxxx [ Szeryf ]

Jeśli nie ma żadnego sygnału to coś jest nie tak. Zestraja się jedynie po to, żeby był lepszy i wyraźniejszy odbiór, a skoro w ogóle nic nie słychać to może coś jest źle podłączone albo uszkodzone?

04.08.2009
14:17
[4]

majonezowy [ Centurion ]


piewszy link z googla?
idź do sklepu oni Ci to w minute zrobia
SQELCH? VOLUME? GAIN? sprawdź
tam jest na kalbach jakas karteczka, ze nie mozna gruchy naciskac bez anteny? czy jakos tak
jezeli nojka ze sklepu to mogli Ci od razu wlaczyc, ew idź do jakiegos sklepu oni pomoga.

04.08.2009
14:25
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Zacznij od SWR

04.08.2009
14:28
[6]

gizio1 [ Generaďż˝ ]

Koszt strojenia anteny to 10zł.
Zakoncz ten głupi wątek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.