GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmik z Windows Movie Maker na YT

04.08.2009
13:44
smile
[1]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Filmik z Windows Movie Maker na YT

Przerobiłem filmik na Windows Movie Maker i chce go wrzucić na YouTube ale nie wiem czy czy tam pójdzie bo po przeróbce nie chce mi odpalić na żadnyym innym programie niż MM.... jak mam zrobić żeby czytało go na wszystkich programach..?

04.08.2009
13:54
smile
[2]

czekers [ Legend ]

Nie "zapisz jako", a "zapisz plik filmowy".

04.08.2009
14:08
[3]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Wielkie dzięki xD!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.