
ziomek112 [ Pretorianin ]
Filmik z Windows Movie Maker na YT
Przerobiłem filmik na Windows Movie Maker i chce go wrzucić na YouTube ale nie wiem czy czy tam pójdzie bo po przeróbce nie chce mi odpalić na żadnyym innym programie niż MM.... jak mam zrobić żeby czytało go na wszystkich programach..?

czekers [ Legend ]
Nie "zapisz jako", a "zapisz plik filmowy".
ziomek112 [ Pretorianin ]
Wielkie dzięki xD!