Hawkman [ Generaďż˝ ]
Chinski sprzet - Allegro ?
Jest ktos w posiadaniu czegos podobnego ?
Jestem gotowy na toporne menu, jakies zacinki, ale czy to wytrzyma dluzej niz pare miesiecy ?
Nigdy nie bylem w posiadaniu takiego no-name, dlatego nie do konca ufam :)
ale mozliwosci porazaja jak za taka cene
nes, gb, gbc, 8gb, aparat 3mbpix, dvix xvid, txt, itd.

Radin [ Konsul ]
<---299,99
Nawet nie żartuj, że myślałeś o kupnie tego czegoś.
slayn [ Konsul ]
Nie jest warte nawet 1/10 tej ceny
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Ja byłem w posiadaniu tego badziewia, ale na szczęście udało mi się to komuś sprzedać. Nie polecam gówno jakich mało!
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Na razie usłyszałem trzy mało pochlebne opinie, ale też bardzo mało konkretne :)
dlaczego jest to takie badziewie, nie warte 1/10 swojej ceny ?
mikmac [ Senator ]
no ja pierdziele hit! Ma funkcje wzmawiania filmu w przerwanym miejscu... WOW
co za gowno... niby odtwarza filmy 720p ale na czym? Na ekraniku 400x240? Nedza, nedza i kilo mulu...
Do tego jeszcze ta nazwa MP5 - mp3 i mp4 juz nie sa jazzi....
kubomił [ Legend ]
Fajna :)

tomazzi [ Flash YD ]
Jeżeli MP5 to tylko to
DarkestOść [ I am The Game ]
Hawkman -> Sam niedawno kupilem cos podobnego skuszony stosunkowo niska cena jak na takie mozliwosci i byla to najgorzej wydana kasa w moim zyciu...
Po pierwsze - oprogramowanie. Jest ono za przeproszeniem do d***, zeby uruchomic jakakolwiek gierke z nesa musialem sciagac z jakichs chinskich stron specjalny programik, ktory w dodatku nie mialem pojecia jak zainstalowac. Instrukcji obslugi oczywiscie zadnej nie bylo, zadnej strony z pomoca tez nie wiec dalem sobie spokoj. Nie wspomne juz, ze pliki mp3 zamiast nazw mialy krzaczki i nie sposob bylo je jakkolwiek ulozyc, nie bylo zadnych playlist, a w dodatku odtwarzacz nie czytal wszystkich plikow jakie mu zgralem. Nie wiem jak jest w tym konkretnym modelu, ale podejrzewam, ze podobnie.
Po drugie - wytrzymalosc. Urzadzenie wytrzymalo mi niecale 2 miesiace... Zeby go nie zniszczyc musisz je chyba nosic non stop w rekach przypadkiem nie naciskajac za silno a i to pewnie nie zagwarantuje mu zywotnosci. Swoje urzadzenia szanuje, poprzednia komorke mialem 5 lat i wygladala jak nowka, odtwarzac mp3 tez mam juz pare latek i nie ma zadnej ryski, a to? Nosilem go w plecaku w obszernej przegrodce, w ktorej nie grozilo mu nic, a mimo wszystko jakims cudem ekran siadl, w srodku cos wycieklo i kaplica. Nigdzie tego nie oddam, firma w ktorej niby zostal wyprodukowany nie ma zadnego adresu, strony internetowej, praktycznie nie istnieje (no chyba, ze chce Ci sie do chin jechac ich opierdzielac ;)).
Do tego wszystkiego dolicz wygode uzytkowania - urzadzenie jest duze, toporne, lubi sie wylaczac, filmy sa w kiepskiej jakosci, do tego trzeba je konwertowac co trwa dosyc dlugo. O aparacie nie wspomne, 3mbpix wzieli chyba z nieba, moja nokia ma taka sama rozdzielczosc a zdjecia robi nieporownywalnie lepsze. Zdjecia z tego odtwarzacza maja mniej wiecej taka jakosc jak z mojego dawnego siemensa, ktory mial cos 0.8 mbpix o ile dobrze pamietam.
Jeszcze raz odradzam Ci stanowczo kupowania tego czegos, ja kupilem, mimo, ze inni tez mi odradzali i teraz cholernie zaluje;/
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Wielkie dzieki Darkest
Wlasnie ocaliles mnie od wpieprzania 3 stów w błoto :)
dzięki, dzięki
DarkestOść [ I am The Game ]
Nie ma za co :). Ciesze sie, ze zmieniles zdanie :).
graf_0 [ Nożownik ]
Z tego co się orientuję Dingoo jest bardzo dobre, jesli chodzi o takie urządzenia
Hawkman [ Generaďż˝ ]
To Dingoo wyglada nadzwyczaj ciekawie, tylko gdzie ja takie coś dostanę w Polsce ? ;]
edit;
widze ze w polsce nie dostane, ale na ebayu chodzi po 260 zl z chin :)
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Ja bym brał G36, MP5 się zestarzało. Albo pomyśl nad FN2000, czy P90
Gangstah [ Masz bober? ]
PMP hahahahhaha zeby 300 zl dac trzeba miec talent
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Jakiś sprzedawca tego syfu wrzucił art do wikipedii i to jest powód aby ten szajs z xmb zerżniętym od sony nazywać dobrym?
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Janeczku->
[ link zabroniony przez regulamin forum ] /index.php?topic=2015.0
edit;
gupi shit
gamia.pl/index.php?topic=2015.0
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Nie widzę, użyj skocz, tinyurl
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Charles Grey [ Centurion ]
To Dingoo wygląda fajnie, tu macie video recenzje po polsku -
Szkoda tylko, że nie ma internetu przez wi-fi, bo bym pewnie kupił :<
czekers [ Legend ]
@Hawkman
Znam tego pana (robbo2k) z innego forum i nie wierzyłbym jego opini.
Wystarczy już przytoczyć jego niesławne stwierdzenie, że NDS to nie konsola, bo ma procesor 60 mHz :P

EG2009_136052471 [ Pretorianin ]
Gdzie można kupić to dingoo?
Hawkman [ Generaďż˝ ]
czekers -> hehe
Eg2009->
free shipping :) przyjdzie pewnie od tygodnia do 15 dniu
mineral [ Senator ]
Odtwarza pistolety maszynowe? Nieźle.