GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chinski sprzet - Allegro ?

04.08.2009
13:17
[1]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

Chinski sprzet - Allegro ?



Jest ktos w posiadaniu czegos podobnego ?

Jestem gotowy na toporne menu, jakies zacinki, ale czy to wytrzyma dluzej niz pare miesiecy ?

Nigdy nie bylem w posiadaniu takiego no-name, dlatego nie do konca ufam :)
ale mozliwosci porazaja jak za taka cene
nes, gb, gbc, 8gb, aparat 3mbpix, dvix xvid, txt, itd.

04.08.2009
13:18
smile
[2]

Radin [ Konsul ]

<---299,99

Nawet nie żartuj, że myślałeś o kupnie tego czegoś.

04.08.2009
13:36
[3]

slayn [ Konsul ]

Nie jest warte nawet 1/10 tej ceny

04.08.2009
13:44
[4]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Ja byłem w posiadaniu tego badziewia, ale na szczęście udało mi się to komuś sprzedać. Nie polecam gówno jakich mało!

04.08.2009
14:06
[5]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

Na razie usłyszałem trzy mało pochlebne opinie, ale też bardzo mało konkretne :)

dlaczego jest to takie badziewie, nie warte 1/10 swojej ceny ?

04.08.2009
14:17
[6]

mikmac [ Senator ]

no ja pierdziele hit! Ma funkcje wzmawiania filmu w przerwanym miejscu... WOW

co za gowno... niby odtwarza filmy 720p ale na czym? Na ekraniku 400x240? Nedza, nedza i kilo mulu...
Do tego jeszcze ta nazwa MP5 - mp3 i mp4 juz nie sa jazzi....

04.08.2009
14:18
[7]

kubomił [ Legend ]

Fajna :)

04.08.2009
14:23
smile
[8]

tomazzi [ Flash YD ]

Jeżeli MP5 to tylko to

04.08.2009
14:26
[9]

DarkestOść [ I am The Game ]

Hawkman -> Sam niedawno kupilem cos podobnego skuszony stosunkowo niska cena jak na takie mozliwosci i byla to najgorzej wydana kasa w moim zyciu...

Po pierwsze - oprogramowanie. Jest ono za przeproszeniem do d***, zeby uruchomic jakakolwiek gierke z nesa musialem sciagac z jakichs chinskich stron specjalny programik, ktory w dodatku nie mialem pojecia jak zainstalowac. Instrukcji obslugi oczywiscie zadnej nie bylo, zadnej strony z pomoca tez nie wiec dalem sobie spokoj. Nie wspomne juz, ze pliki mp3 zamiast nazw mialy krzaczki i nie sposob bylo je jakkolwiek ulozyc, nie bylo zadnych playlist, a w dodatku odtwarzacz nie czytal wszystkich plikow jakie mu zgralem. Nie wiem jak jest w tym konkretnym modelu, ale podejrzewam, ze podobnie.

Po drugie - wytrzymalosc. Urzadzenie wytrzymalo mi niecale 2 miesiace... Zeby go nie zniszczyc musisz je chyba nosic non stop w rekach przypadkiem nie naciskajac za silno a i to pewnie nie zagwarantuje mu zywotnosci. Swoje urzadzenia szanuje, poprzednia komorke mialem 5 lat i wygladala jak nowka, odtwarzac mp3 tez mam juz pare latek i nie ma zadnej ryski, a to? Nosilem go w plecaku w obszernej przegrodce, w ktorej nie grozilo mu nic, a mimo wszystko jakims cudem ekran siadl, w srodku cos wycieklo i kaplica. Nigdzie tego nie oddam, firma w ktorej niby zostal wyprodukowany nie ma zadnego adresu, strony internetowej, praktycznie nie istnieje (no chyba, ze chce Ci sie do chin jechac ich opierdzielac ;)).

Do tego wszystkiego dolicz wygode uzytkowania - urzadzenie jest duze, toporne, lubi sie wylaczac, filmy sa w kiepskiej jakosci, do tego trzeba je konwertowac co trwa dosyc dlugo. O aparacie nie wspomne, 3mbpix wzieli chyba z nieba, moja nokia ma taka sama rozdzielczosc a zdjecia robi nieporownywalnie lepsze. Zdjecia z tego odtwarzacza maja mniej wiecej taka jakosc jak z mojego dawnego siemensa, ktory mial cos 0.8 mbpix o ile dobrze pamietam.

Jeszcze raz odradzam Ci stanowczo kupowania tego czegos, ja kupilem, mimo, ze inni tez mi odradzali i teraz cholernie zaluje;/

04.08.2009
14:31
[10]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

Wielkie dzieki Darkest
Wlasnie ocaliles mnie od wpieprzania 3 stów w błoto :)

dzięki, dzięki

04.08.2009
14:42
[11]

DarkestOść [ I am The Game ]

Nie ma za co :). Ciesze sie, ze zmieniles zdanie :).

04.08.2009
14:47
[12]

graf_0 [ Nożownik ]

Z tego co się orientuję Dingoo jest bardzo dobre, jesli chodzi o takie urządzenia

04.08.2009
15:42
[13]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

To Dingoo wyglada nadzwyczaj ciekawie, tylko gdzie ja takie coś dostanę w Polsce ? ;]

edit;

widze ze w polsce nie dostane, ale na ebayu chodzi po 260 zl z chin :)

04.08.2009
15:53
[14]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Ja bym brał G36, MP5 się zestarzało. Albo pomyśl nad FN2000, czy P90

04.08.2009
15:54
[15]

Gangstah [ Masz bober? ]

PMP hahahahhaha zeby 300 zl dac trzeba miec talent

04.08.2009
15:56
[16]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jakiś sprzedawca tego syfu wrzucił art do wikipedii i to jest powód aby ten szajs z xmb zerżniętym od sony nazywać dobrym?

04.08.2009
16:00
[17]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

Janeczku->

[ link zabroniony przez regulamin forum ] /index.php?topic=2015.0

edit;

gupi shit

gamia.pl/index.php?topic=2015.0

04.08.2009
16:03
[18]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Nie widzę, użyj skocz, tinyurl

04.08.2009
16:07
[19]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

04.08.2009
17:03
[20]

Charles Grey [ Centurion ]

To Dingoo wygląda fajnie, tu macie video recenzje po polsku -

Szkoda tylko, że nie ma internetu przez wi-fi, bo bym pewnie kupił :<

04.08.2009
17:11
[21]

czekers [ Legend ]

@Hawkman

Znam tego pana (robbo2k) z innego forum i nie wierzyłbym jego opini.
Wystarczy już przytoczyć jego niesławne stwierdzenie, że NDS to nie konsola, bo ma procesor 60 mHz :P

04.08.2009
17:39
smile
[22]

EG2009_136052471 [ Pretorianin ]

Gdzie można kupić to dingoo?

04.08.2009
18:00
[23]

Hawkman [ Generaďż˝ ]




czekers -> hehe

Eg2009->



free shipping :) przyjdzie pewnie od tygodnia do 15 dniu

04.08.2009
18:40
[24]

mineral [ Senator ]

Odtwarza pistolety maszynowe? Nieźle.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.