GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do fanów komiksow!!

04.08.2009
11:26
[1]

bereszka [ Panacea prola ]

Do fanów komiksow!!

Mam nadzieje ze wiele osob tu zaglada.

Spraw aby świat Marcina był weselszy !!!
Nasz Podopieczny liczy na Państwa pomoc!
**Zobacz, jak możesz pomóc Marcinowi**


Marcin jest wielkim fanem komiksów. Jednak nie posiada wszystkich egzemplarzy. Jeżeli ktoś z Państwa jest w posiadaniu tych poniżej wymienionych i chce spełnić marzenie naszego Podopiecznego - prosimy o wysyłanie komiksów na adres:
Dom Małego Księcia
ul. Lędzian 49
20-828 Lublin
Przesyłki sukcesywnie będziemy dostarczać Marcinowi. Dziękujemy za pomoc !

Marcin poszukuje:
GIGANT POLECA wyd. EGMONT
tomy: I-LXIV, LXVII-LXXII, LXXVI, LXXVII, LXXXI, LXXXII.


sznurek:

04.08.2009
11:27
[2]

kubomił [ Legend ]

Nie jestem w stanie pomóc, ale upnę :)

04.08.2009
11:30
[3]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]


GIGANT POLECA wyd. EGMONT
tomy: I-LXIV, LXVII-LXXII, LXXVI, LXXVII, LXXXI, LXXXII.



Sam poszukuję

04.08.2009
11:41
[4]

bereszka [ Panacea prola ]

Dzieki kubomił

Ja jeszcze poszukam na allegro - moze uda mi sie kupic dzieciakowi wlasnie te egzemplarze :)

04.08.2009
11:42
[5]

smalczyk [ Senator ]

To i ja podbiję - z pewnością znajda się tu życzliwi forumowicze którzy wyrośli juz z przygód Donalda i chętnie odstąpia potrzebującemu dziecku.

04.08.2009
11:44
[6]

kluha666 [ Legend ]

Ja u siebie znalazłem jedynie LXXXVIII, miałem tego w brud, tak samo kaczora donalda (ok.500 nr kaczora i ok.25 Gigantów) tyle że to wszystko podarowałem bibliotece, w moim starym gimnazjum :P

04.08.2009
12:37
[7]

Radin [ Konsul ]

Z wymienionych mam niewolników mody, wielką blagę, pożegnanie z bryką i resztę z tego roku. Nie mogę ich podarować, bo z tego roku mam kompletny obrazek i mają dla mnie sporą wartość kolekcjonerską (nawet nie pytać w jaki sposób je zdobyłem :D ). Ale kolega też je ma, a on ich zdecydowanie nie potrzebuje. Osobiście dopilnuję, aby je wysłał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.