GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HTML - Potrzebuje kilku porad

04.08.2009
11:08
[1]

Yerten [ Pretorianin ]

HTML - Potrzebuje kilku porad

1. Mam na marginesie spis newsów, jak zrobić, by klikając w nie przenosiło się do działu news na podaną wysokość strony gdzie ten news się znajduje.
2. Co zrobić, by w galerii miniaturki powiększały się jak to jest na przykład w e-zinie Playback. Gdzie ekran ciemnieje a zdjęcie powiększa się. Jest to jakis konkretny system? Jak to wrzucić do HTML-a?

04.08.2009
11:10
[2]

wysiu [ ]



04.08.2009
11:11
smile
[3]

*Kiler* [ Chor��y ]

Poszukaj sobie w necie Tutariolu

04.08.2009
11:15
[4]

Yerten [ Pretorianin ]

Jesteście naprawder super. Prosiłbym jednak o konkrety.

04.08.2009
11:15
smile
[5]

Brokoli [ Mesmerize ]

04.08.2009
11:17
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pójdę dalej niż wysiu -

04.08.2009
11:17
[7]

Paradox [ Senator ]

Jesli chodzi o przegladarke grafiki w Playbacku to jest to skrypt lightbox:

04.08.2009
11:18
[8]

wysiu [ ]

Pierwsze pytanie to podstawy htmla - zanim wskoczysz do morza, popluskaj sie w brodziku. Poczytaj tutorial, tam masz takie banaly wyjasnione.

04.08.2009
11:30
[9]

Yerten [ Pretorianin ]

okej dzięki pogrzebe w tym troche może wyjdzie

04.08.2009
13:28
[10]

Fat 238 [ Konsul ]

kiedyś to wiedziałem wszystko o html a teraz to mało co pamiętam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.