Yerten [ Pretorianin ]
HTML - Potrzebuje kilku porad
1. Mam na marginesie spis newsów, jak zrobić, by klikając w nie przenosiło się do działu news na podaną wysokość strony gdzie ten news się znajduje.
2. Co zrobić, by w galerii miniaturki powiększały się jak to jest na przykład w e-zinie Playback. Gdzie ekran ciemnieje a zdjęcie powiększa się. Jest to jakis konkretny system? Jak to wrzucić do HTML-a?
wysiu [ ]

*Kiler* [ Chor��y ]
Poszukaj sobie w necie Tutariolu
Yerten [ Pretorianin ]
Jesteście naprawder super. Prosiłbym jednak o konkrety.

Brokoli [ Mesmerize ]
legrooch [ MPO Squad Member ]
Pójdę dalej niż wysiu -
Paradox [ Senator ]
Jesli chodzi o przegladarke grafiki w Playbacku to jest to skrypt lightbox:
wysiu [ ]
Pierwsze pytanie to podstawy htmla - zanim wskoczysz do morza, popluskaj sie w brodziku. Poczytaj tutorial, tam masz takie banaly wyjasnione.
Yerten [ Pretorianin ]
okej dzięki pogrzebe w tym troche może wyjdzie
Fat 238 [ Konsul ]
kiedyś to wiedziałem wszystko o html a teraz to mało co pamiętam.