hctkko. [ The Prodigy ]
dowód wpłaty OC
do dzisiaj mam termin zapłaty, przyszedł mi blankiet od PZU. czy do kontroli drogowej wystarczy dowód wpłaty z poczty czy mam jeszcze po coś iśc do ubezpieczyciela?
hctkko. [ The Prodigy ]
UP bo mi się spieszy ;p
nagle nikt nie ma samochodu? :D
Zygi82 [ Pretorianin ]
Powinien wystarczyć. Dobrze by było, gdybyś na dowodzie wpłaty miał wyszczególnione do kiedy jest ważne ubezpieczenie.

hctkko. [ The Prodigy ]
jest wszystko, od-do, rejestracja, vin.
dzięki :)