GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dowód wpłaty OC

04.08.2009
10:18
[1]

hctkko. [ The Prodigy ]

dowód wpłaty OC

do dzisiaj mam termin zapłaty, przyszedł mi blankiet od PZU. czy do kontroli drogowej wystarczy dowód wpłaty z poczty czy mam jeszcze po coś iśc do ubezpieczyciela?

04.08.2009
10:42
[2]

hctkko. [ The Prodigy ]

UP bo mi się spieszy ;p
nagle nikt nie ma samochodu? :D

04.08.2009
10:55
[3]

Zygi82 [ Pretorianin ]

Powinien wystarczyć. Dobrze by było, gdybyś na dowodzie wpłaty miał wyszczególnione do kiedy jest ważne ubezpieczenie.

04.08.2009
11:10
smile
[4]

hctkko. [ The Prodigy ]

jest wszystko, od-do, rejestracja, vin.
dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.