GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

'Wykrzyknik' na desce rodzielczej

04.08.2009
09:59
smile
[1]

smalczyk [ Senator ]

'Wykrzyknik' na desce rodzielczej

Od jakiegos już czasu dość często na desce rozdzielczej pojawia mi się taki własnie czerwony wykrzyknik w nawiasie. Na początku myślałem, ze to od ręcznego - ale nie. Potem podejrzenie padło na niski poziom płynu hamulcowego - tyż nie, wszystkie płyny w normie.
W przyszłym tygodniu i tak uderzam do warsztatu z kilkoma drobnymi usterkami w aucie, wpomnę więc i o tym - ale jeśli to pierdoła (choc zapewnie raczej nie) to wolałbym sam to zlikwidować.
Jakieś edwajsy?

04.08.2009
10:02
[2]

raziel88ck [ Legend ]

kontrolka z czerwonym wykrzyknikiem zapal sie gdy masz zaciagniety hamulec reczny.

04.08.2009
10:06
[3]

smalczyk [ Senator ]

raziel ---> nie wiem jak w innych autach, ale u mie hamulec sygnalizuje czerwone P - zresztą jak juz napisałem, hamulec sprawdzałem

04.08.2009
10:06
[4]

Shaybecki [ Shaybeck ]

co to za samochód ?

04.08.2009
10:09
[5]

Bakermistrzu [ Pretorianin ]

na moje oko kończące się klocki hamulcowe

04.08.2009
10:11
[6]

smalczyk [ Senator ]

Bakermistrzu ---> raczej nie, bo w zeszłym roku wymieniane, a zbyt ostro nie jeżdżę
Chyba będe musiał zdac się na serwis...

04.08.2009
10:12
[7]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

problem z ABS?

04.08.2009
10:14
[8]

raziel88ck [ Legend ]

a slyszysz jakis odglos podczas jazdy/hamowania? Moze szczeka spadla?

04.08.2009
10:15
[9]

smalczyk [ Senator ]

alexej ---> nie bardzo - bo absu brak :)

raziel ---> jedyne co slysze to piszczenie paska rozrządu :)

Cały czas mam przeświadczenie, ze może płyn hamulcowy wymaga wymiany - zobaczymy co powiedzą.

04.08.2009
10:16
[10]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

[4] dobre pytanie ...

U mnie w AUDI oznacza to,że brakuje płynu w układzie wspomagania kierownicy.

SMALCZYK ---> CO TO ZA SAMOCHÓD !??!

04.08.2009
10:18
[11]

Shaybecki [ Shaybeck ]

oczywiście że dobre :) a teraz będzie dobra rada :

ja w swoim 15 letnim samochodzie mam taką "książeczkę" (jakby instrukcja obsługi) w której jest wszystko opisane, radzę tobie tam sprawdzić

04.08.2009
10:19
[12]

smalczyk [ Senator ]

Herr Flick ---> stara Honda Accord krzykaczu :)

Shaybecki ---> tez mam - ale całe cholerstwo spisane po holdendersku :))

04.08.2009
10:21
[13]

Shaybecki [ Shaybeck ]

jak Honda Accord to czekaj na stansona :P

04.08.2009
10:25
[14]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

A w instrukcji nie ma nic napisane o znaczkach? A jak po holendersku, to wpisz to translatora to co opisane obok znaczka :P

04.08.2009
10:28
[15]

smalczyk [ Senator ]

Jeremy ---> a wiesz, że to niezła myśl? Muszę spisać to co przy wykrzykniku i po powrocie do domu sprawdzę :)
Przynajmniej nie wyjde w serwisie na ignoranta zupełnego :)

04.08.2009
10:31
[16]

Boroova [ Gwiazdka ]

smalczyk --> jakbys napisal jaki model/silnik/rocznik konkretnie, to kwestia znalezienia PDF polskiej instrukcji to kilka minut.

04.08.2009
10:31
smile
[17]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Krzykaczu... jak ktoś nie śłyszy to trzeba pokrzyczeć ;)

Poki co nie wiem co to znaczy - jeszcze nie znalazłem,a nigdy Hondą nie jeździłem dłużej aby wnikać.
Sprawzałeś poziom oleju? Choć raczej to nie to...

04.08.2009
10:32
[18]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Może to Ci jeszcze pomoże

04.08.2009
10:33
[19]

legrooch [ MPO Squad Member ]

smalczyk ==> Który to ejst rocznik? '96?
Masz i sprawdź sam:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.