
smalczyk [ Senator ]
'Wykrzyknik' na desce rodzielczej
Od jakiegos już czasu dość często na desce rozdzielczej pojawia mi się taki własnie czerwony wykrzyknik w nawiasie. Na początku myślałem, ze to od ręcznego - ale nie. Potem podejrzenie padło na niski poziom płynu hamulcowego - tyż nie, wszystkie płyny w normie.
W przyszłym tygodniu i tak uderzam do warsztatu z kilkoma drobnymi usterkami w aucie, wpomnę więc i o tym - ale jeśli to pierdoła (choc zapewnie raczej nie) to wolałbym sam to zlikwidować.
Jakieś edwajsy?
raziel88ck [ Legend ]
kontrolka z czerwonym wykrzyknikiem zapal sie gdy masz zaciagniety hamulec reczny.
smalczyk [ Senator ]
raziel ---> nie wiem jak w innych autach, ale u mie hamulec sygnalizuje czerwone P - zresztą jak juz napisałem, hamulec sprawdzałem
Shaybecki [ Shaybeck ]
co to za samochód ?
Bakermistrzu [ Pretorianin ]
na moje oko kończące się klocki hamulcowe
smalczyk [ Senator ]
Bakermistrzu ---> raczej nie, bo w zeszłym roku wymieniane, a zbyt ostro nie jeżdżę
Chyba będe musiał zdac się na serwis...
alexej [ Piwny Mędrzec ]
problem z ABS?
raziel88ck [ Legend ]
a slyszysz jakis odglos podczas jazdy/hamowania? Moze szczeka spadla?
smalczyk [ Senator ]
alexej ---> nie bardzo - bo absu brak :)
raziel ---> jedyne co slysze to piszczenie paska rozrządu :)
Cały czas mam przeświadczenie, ze może płyn hamulcowy wymaga wymiany - zobaczymy co powiedzą.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
[4] dobre pytanie ...
U mnie w AUDI oznacza to,że brakuje płynu w układzie wspomagania kierownicy.
SMALCZYK ---> CO TO ZA SAMOCHÓD !??!
Shaybecki [ Shaybeck ]
oczywiście że dobre :) a teraz będzie dobra rada :
ja w swoim 15 letnim samochodzie mam taką "książeczkę" (jakby instrukcja obsługi) w której jest wszystko opisane, radzę tobie tam sprawdzić
smalczyk [ Senator ]
Herr Flick ---> stara Honda Accord krzykaczu :)
Shaybecki ---> tez mam - ale całe cholerstwo spisane po holdendersku :))
Shaybecki [ Shaybeck ]
jak Honda Accord to czekaj na stansona :P
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
A w instrukcji nie ma nic napisane o znaczkach? A jak po holendersku, to wpisz to translatora to co opisane obok znaczka :P
smalczyk [ Senator ]
Jeremy ---> a wiesz, że to niezła myśl? Muszę spisać to co przy wykrzykniku i po powrocie do domu sprawdzę :)
Przynajmniej nie wyjde w serwisie na ignoranta zupełnego :)
Boroova [ Gwiazdka ]
smalczyk --> jakbys napisal jaki model/silnik/rocznik konkretnie, to kwestia znalezienia PDF polskiej instrukcji to kilka minut.

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Krzykaczu... jak ktoś nie śłyszy to trzeba pokrzyczeć ;)
Poki co nie wiem co to znaczy - jeszcze nie znalazłem,a nigdy Hondą nie jeździłem dłużej aby wnikać.
Sprawzałeś poziom oleju? Choć raczej to nie to...
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Może to Ci jeszcze pomoże
legrooch [ MPO Squad Member ]
smalczyk ==> Który to ejst rocznik? '96?
Masz i sprawdź sam: