GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co potrafia mrówki

04.08.2009
09:53
smile
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Co potrafia mrówki

Sami zobaczcie, nie ma to jak gra zespołowa

04.08.2009
10:00
smile
[2]

Radin [ Konsul ]

O w cholerę! Zawsze myślałem, że one robią tak tylko na kreskówkach :o

04.08.2009
10:09
smile
[3]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

:O Nie wiedziałem że mrówki lubią Lay's Serowo-Cebulowe :O

04.08.2009
10:22
smile
[4]

NeroTFP [ Senator ]

Całkiem nieźle.

04.08.2009
10:23
smile
[5]

mefsybil [ Legend ]

Ha-ha-ha-ha

04.08.2009
10:24
[6]

Andruskill [ Megajebutron ]

Też lubię serowo-cebulowe

04.08.2009
10:24
[7]

Shaybecki [ Shaybeck ]

a najlepsi są ci co sobie jadą na wierzchu :) pewnie "inżynierzy z wyższym wykształceniem, na stanowiskach kierowników"

04.08.2009
10:29
smile
[8]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

nieźle

04.08.2009
10:31
smile
[9]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Niewiarygodne !

04.08.2009
10:35
smile
[10]

raziel88ck [ Legend ]

Swietna wspolpraca

04.08.2009
11:24
[11]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

[2] Czasem warto obejrzeć jakiś program przyrodniczy :P
To jeszcze nic, mrówki niektórych gatunków potrafią robić mosty nad przeszkodami wodnymi. Po prostu włażą jena na drugą, trzymają się mocno i spinają oba brzegi, by reszta chmary mogła po nich przejść suchą nogą, czy tam odnóżem suchym.

04.08.2009
11:25
smile
[12]

kubomił [ Legend ]

Osom :O

04.08.2009
11:26
[13]

Shaybecki [ Shaybeck ]

11

04.08.2009
12:32
smile
[14]

Cytryniak [ Konsul ]

Szkoda żarcia :( A mrówki znają się na jedzeniu :D

04.08.2009
12:59
smile
[15]

XingYu [ Centurion ]

Tez mi coś :/
Wystarczy włączyć jakiś National Geographic czy Animal planet i zobaczycie co one potrafią!!
Pokazywali jak zabijają jaszczurki, rozkładają na szczątki jakieś ptaki i inne "wielkie" zwierzaki!!
Sa nawet mrówki co zabijają ludzi, maja tak silny jad!

A tak to mrówki są bardzo pożyteczne i w niektórych krajach to ludzie cieszą się jak przyjdą do domu bo im posprzątają z owadów i innych badziewi :D

Ja to bardzo lubię owady ;) Sam mam jednego w domu :D

04.08.2009
13:03
[16]

szymonmac [ Legend ]

świetne :D nie wiedziałem, że mrówki jedzą lay'sy.

04.08.2009
13:05
smile
[17]

Azerko [ Alone in the wild ]

fajne

04.08.2009
13:09
smile
[18]

Fett [ Avatar ]

zna ktoś jakiś fajny program o mrówkach? Taki do ściągnięcia/pożyczenia/kupienia etc. ?

04.08.2009
13:10
smile
[19]

Aceofbase [ El Mariachi ]

04.08.2009
13:11
[20]

XingYu [ Centurion ]

Fett na giełdach terarystycznych możesz kupić takie akwarium z tunelami. Tam se wsypujesz mrówki i podpatrujesz ich życie :d

04.08.2009
15:19
[21]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

Anybody Spik Russian :D, bo ja niet.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.