
*Kiler* [ Chor��y ]
Mafia 2
Czy Jak Wyjdzię Mafia 2 Będzie Pobijała GTA 4 ?? zapraszam Na Forum O Mafi 2
kamil0749 [ Messiasz ]
Czy Jak Wyjdzię Mafia 2 Będzie Pobijała GTA 4 ??
Jak dla mnie Mafia II będzie porównywalna do GTA4 pod względem graficznym ale pod względem klimatu ją po prostu znokautuje .
zapraszam Na Forum O Mafi 2
Stworzyłeś nowe forum o grze mafii ?
Bo ja widzę tylko wątek.
Zresztą głowny wątek masz tu : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6788546&N=1

Beret z antenką [ Konsul ]
Czy odnajdziemy kiedyś Atlantyde?

chop [ smiech to zdrowie ]
Nie wiadomo.Będziemy wiedzieć jak wyjdzie.