GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia 2

04.08.2009
09:53
smile
[1]

*Kiler* [ Chor��y ]

Mafia 2

Czy Jak Wyjdzię Mafia 2 Będzie Pobijała GTA 4 ?? zapraszam Na Forum O Mafi 2

04.08.2009
12:25
[2]

kamil0749 [ Messiasz ]

Czy Jak Wyjdzię Mafia 2 Będzie Pobijała GTA 4 ??

Jak dla mnie Mafia II będzie porównywalna do GTA4 pod względem graficznym ale pod względem klimatu ją po prostu znokautuje .

zapraszam Na Forum O Mafi 2

Stworzyłeś nowe forum o grze mafii ?

Bo ja widzę tylko wątek.

Zresztą głowny wątek masz tu : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6788546&N=1

04.08.2009
12:28
smile
[3]

Beret z antenką [ Konsul ]

Czy odnajdziemy kiedyś Atlantyde?

04.08.2009
12:28
smile
[4]

chop [ smiech to zdrowie ]

Nie wiadomo.Będziemy wiedzieć jak wyjdzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.