GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CoH i problem z Xfire.

04.08.2009
07:29
smile
[1]

LAJTUS [ Tank Buster ]

CoH i problem z Xfire.

Mam problem z Xfire, gdy włączam Company of Heroes to podczas grania gra mi się przycina, pomaga, gdy wyłączam xfire dzieje się tak tylko z CoH i czy da się to jakoś poprawić aby normalnie chodziło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.