GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy opłaca się przejść z Ery do Playa?

04.08.2009
07:16
smile
[1]

EG2009_136052471 [ Pretorianin ]

Czy opłaca się przejść z Ery do Playa?

Czy opłaca się przejść z Ery do Playa? Jeżeli tak to dlaczego?
PS: Gdzie jest tańszy internet?

Pozdrawiam.

04.08.2009
08:03
[2]

Radin [ Konsul ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9343464&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.