GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry Jezu a nasz Panie d'n'b rmx

04.08.2009
01:10
smile
[1]

Vegetan [ Bździągw ]

Dobry Jezu a nasz Panie d'n'b rmx

Ja bym chciał takie coś na pogrzebie mieć :D


Nie ma na celu obrażanie nikogo, jak nie masz dystansu do siebie lub swojej religii, nie wchodź.


04.08.2009
01:26
[2]

szymon_majewski [ Legend ]

Ale syf

Co to znaczy d' n 'b ?

04.08.2009
01:28
[3]

Drixx [ Damned by God ]

d' n 'b znaczy drums and bass jeśli dobrze pamiętam.

04.08.2009
01:28
[4]

Vegetan [ Bździągw ]

Drum and bass

04.08.2009
01:34
[5]

szymon_majewski [ Legend ]

Aha, juz dawno uwazam ze ten gatunek jest dosc dziwny. Polecam posluchanie prawdziwego drum and bass :P

04.08.2009
02:38
smile
[6]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Ale wixa!

04.08.2009
14:01
[7]

Vegetan [ Bździągw ]

s_majewski -> Tam to jest d'b'g'n'v :P Drum, bass, guitar and vocal :p

04.08.2009
14:15
smile
[8]

darek_dragon [ 42 ]

Ten utwór nie obraża moich uczuć religijnych, ale gust muzyczny już tak :)

Słabe wykorzystanie wokalu, banalna rytmika i nieciekawe przejścia.

04.08.2009
15:17
[9]

HUtH [ pr0crastinator ]

Msza z podkładem d'n'b, ogólnie rave to byłoby coś :D:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.