GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za bajka?

03.08.2009
22:49
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Co to za bajka?

Przypomniala mi sie pewna kreskowka. Pamietam tylko tyle, ze postaciami byly balwany oraz, ze pewien odcinek dzial sie na lotnisku.

03.08.2009
22:54
smile
[2]

Paradox [ Senator ]

Bulinki!

03.08.2009
22:54
[3]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Może "Bałwanek Buli" czy jakoś tak, kiedyś leciał na TVP1 jako dobranocka

03.08.2009
22:56
smile
[4]

raziel88ck [ Legend ]

dzięki wam obejrze sobie po tylu latach



===Schejkimenn=== - a gumisie lubiles?

03.08.2009
22:58
smile
[5]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Nie lubiłem tej bajki.

03.08.2009
22:58
[6]

grattz [ Generaďż˝ ]

Nigdy nie zapomnę wielkiego napisu na murze :
Bulli to bałwan !

03.08.2009
23:04
[7]

raziel88ck [ Legend ]

jeszcze mam do was jedna prosbe. Znacie tytul kreskowki, w ktorej zwierzeta uciekaja ze zniszczonego lasu przez ludzi? Dodam, ze zwierzaki potrafily mowic.

Maras2002 - bo ciagle pily i skakaly po piciu? xD

03.08.2009
23:06
smile
[8]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

a gumisie lubiles?

Jasne. Pierwszy sezon,potem nie miało to wszystko klimatu.

03.08.2009
23:07
[9]

Maras2002 [ Konsul ]

gumisie to alkoholicy !

04.08.2009
09:35
[10]

raziel88ck [ Legend ]

up, zna ktos odpowiedz na pytanie z 7 posta?

04.08.2009
09:41
[11]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]


?

04.08.2009
09:43
smile
[12]

raziel88ck [ Legend ]

dzieki dranzer8, to jest to.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.