raziel88ck [ Legend ]
Co to za bajka?
Przypomniala mi sie pewna kreskowka. Pamietam tylko tyle, ze postaciami byly balwany oraz, ze pewien odcinek dzial sie na lotnisku.

Paradox [ Senator ]
Bulinki!
PC-Maniac [ Ninja! ]
Może "Bałwanek Buli" czy jakoś tak, kiedyś leciał na TVP1 jako dobranocka

raziel88ck [ Legend ]
dzięki wam obejrze sobie po tylu latach
===Schejkimenn=== - a gumisie lubiles?

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Nie lubiłem tej bajki.
grattz [ Generaďż˝ ]
Nigdy nie zapomnę wielkiego napisu na murze :
Bulli to bałwan !
raziel88ck [ Legend ]
jeszcze mam do was jedna prosbe. Znacie tytul kreskowki, w ktorej zwierzeta uciekaja ze zniszczonego lasu przez ludzi? Dodam, ze zwierzaki potrafily mowic.
Maras2002 - bo ciagle pily i skakaly po piciu? xD

===Schejkimenn=== [ Legend ]
a gumisie lubiles?
Jasne. Pierwszy sezon,potem nie miało to wszystko klimatu.
Maras2002 [ Konsul ]
gumisie to alkoholicy !
raziel88ck [ Legend ]
up, zna ktos odpowiedz na pytanie z 7 posta?
dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]
?

raziel88ck [ Legend ]
dzieki dranzer8, to jest to.