MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Wycena
A więc złamałem sobie palca w prawej ręce(serdeczny/fakers) ile mogę dostać odszkodowania?
Mraauuu [ Pretorianin ]
5 lat...
mdegorski [ Generaďż˝ ]
Palec serdeczny to nie fuckers.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
To zależy. Jeżeli dobrze się zrósł, nie ma z nim problemów, nosiłeś szynę tyle czasu ile powinieneś to około 160 zł. Jeżeli źle się zrośnie... cena idzie dużo w górę.

Bajer92 [ Pretorianin ]
Darmową lewatywe dostaniesz i badanie prostaty gratis :P
Nie no na poważnie to lekarz musi stwierdzić ile % jest uszczerbku na zdrowiu.. Moim zdaniem nie dostaniesz dużo może coś w granicach 50-80 zł góra :D

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
A więc dzisiaj po wizycie u chirurga mogę ze 100% pewnością stwierdzić, że mam złamany palec. Dokładniej jest to owulsyjne złamanie paliczka palca trzeciego. Szynę dostałem na 3 tyg. jeśli się zrośnie... więc tym oto humorystycznym akcentem kończę pierwszą połowę wakacji.