GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycena

03.08.2009
21:31
[1]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Wycena

A więc złamałem sobie palca w prawej ręce(serdeczny/fakers) ile mogę dostać odszkodowania?

03.08.2009
21:33
[2]

Mraauuu [ Pretorianin ]

5 lat...

03.08.2009
21:33
[3]

mdegorski [ Generaďż˝ ]

Palec serdeczny to nie fuckers.

03.08.2009
21:34
[4]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

To zależy. Jeżeli dobrze się zrósł, nie ma z nim problemów, nosiłeś szynę tyle czasu ile powinieneś to około 160 zł. Jeżeli źle się zrośnie... cena idzie dużo w górę.

03.08.2009
21:37
smile
[5]

Bajer92 [ Pretorianin ]

Darmową lewatywe dostaniesz i badanie prostaty gratis :P

Nie no na poważnie to lekarz musi stwierdzić ile % jest uszczerbku na zdrowiu.. Moim zdaniem nie dostaniesz dużo może coś w granicach 50-80 zł góra :D

04.08.2009
13:38
smile
[6]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

A więc dzisiaj po wizycie u chirurga mogę ze 100% pewnością stwierdzić, że mam złamany palec. Dokładniej jest to owulsyjne złamanie paliczka palca trzeciego. Szynę dostałem na 3 tyg. jeśli się zrośnie... więc tym oto humorystycznym akcentem kończę pierwszą połowę wakacji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.