GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do posiadaczy Nokii 3110 Classic

03.08.2009
20:21
[1]

speedy24 [ BB Lover ]

Do posiadaczy Nokii 3110 Classic

Czy do zaktualizowania softu w tej Nokii potrzeba odpowiedniego kabla czy wystaczy USB. Oraz, czy aktualizacja OSa doda język polski? Dzieki za odpowiedzi.

03.08.2009
20:39
[2]

speedy24 [ BB Lover ]

helo

04.08.2009
16:28
[3]

speedy24 [ BB Lover ]

upik

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.