kluha666 [ Legend ]
Przedłużenie włosów (na głowie) :P
Witam !
Od jakiegoś czasu "zapuszczam" włosy, tyle że to dzieje się w tempie ślimaka na wstecznym :P, i znacie jakiś dobry sposób by to przyśpieszyć, lub najlepiej od razu przedłużyć ? Proszę o normalne odpowiedzi i w miarę zdrowego rozsądku...

Xarexon [ Generaďż˝ ]
Na telezakupach mango był płyn na porost włosów .

fajny Książę [ Capo ]
Olejek rycynowy pobudza porost włosów.
Tymbarkus [ ubersok ]
Podobno skrzyp tez dobrze dziala. Nie wiem akurat czy na porost, ale moze chociaz sie mocniejsze zrobia ;)
laki87 [ Pretorianin ]
Przede wszystkim cierpliwość - staraj się nie zwracać na nie uwagi, niech rosną. Możesz wspomagać się jakimiś witaminami, skrzyp / skrzypowita to dobry pomysł.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Ano moje sięgają już za ramiona - 2 lata to trwało. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
kajtek603 [ International Level ]
O kurde aż do ramiona. Ja bym nie wytrzymał ja muszę mieć krótkie włosy :P