GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przedłużenie włosów (na głowie) :P

03.08.2009
20:02
[1]

kluha666 [ Legend ]

Przedłużenie włosów (na głowie) :P

Witam !
Od jakiegoś czasu "zapuszczam" włosy, tyle że to dzieje się w tempie ślimaka na wstecznym :P, i znacie jakiś dobry sposób by to przyśpieszyć, lub najlepiej od razu przedłużyć ? Proszę o normalne odpowiedzi i w miarę zdrowego rozsądku...

03.08.2009
20:10
smile
[2]

Xarexon [ Generaďż˝ ]

Na telezakupach mango był płyn na porost włosów .

03.08.2009
20:12
smile
[3]

fajny Książę [ Capo ]

Olejek rycynowy pobudza porost włosów.

03.08.2009
20:13
[4]

Tymbarkus [ ubersok ]

Podobno skrzyp tez dobrze dziala. Nie wiem akurat czy na porost, ale moze chociaz sie mocniejsze zrobia ;)

04.08.2009
14:28
[5]

laki87 [ Pretorianin ]

Przede wszystkim cierpliwość - staraj się nie zwracać na nie uwagi, niech rosną. Możesz wspomagać się jakimiś witaminami, skrzyp / skrzypowita to dobry pomysł.

04.08.2009
14:31
[6]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Ano moje sięgają już za ramiona - 2 lata to trwało. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

04.08.2009
15:12
[7]

kajtek603 [ International Level ]

O kurde aż do ramiona. Ja bym nie wytrzymał ja muszę mieć krótkie włosy :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.