
Yakuzaro [ Legionista ]
Help
Proszę o pomoc z filmami:
każdy film na kompie mi nie chodzi słychać tylko muze.
Nawet mam frzystko zainstalowane (sterowniki itp.)
Co się dzieje???
mefsybil [ Legend ]
Na pewno frzystko?
Jaki format filmów i jakim programem chcesz to odtworzyć napisz
No i czy masz kodeki. Frzystkie.
Wiil.i.aM [ P! ]
Fszystkie kodeki masz ?
fajny Książę [ Capo ]
Zainstaluj kodeki. Polecam K-Lite Codec Pack.

Yakuzaro [ Legionista ]
Dzienki.
Jednak nie miałem zainstalowanego jednego kodeka
Nareszcie mogę oglądać filmy