GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Help

03.08.2009
18:37
smile
[1]

Yakuzaro [ Legionista ]

Help

Proszę o pomoc z filmami:
każdy film na kompie mi nie chodzi słychać tylko muze.
Nawet mam frzystko zainstalowane (sterowniki itp.)
Co się dzieje???

03.08.2009
18:37
[2]

mefsybil [ Legend ]

Na pewno frzystko?

Jaki format filmów i jakim programem chcesz to odtworzyć napisz

No i czy masz kodeki. Frzystkie.

03.08.2009
18:39
[3]

Wiil.i.aM [ P! ]

Fszystkie kodeki masz ?

03.08.2009
19:24
[4]

fajny Książę [ Capo ]

Zainstaluj kodeki. Polecam K-Lite Codec Pack.

04.08.2009
19:06
smile
[5]

Yakuzaro [ Legionista ]

Dzienki.
Jednak nie miałem zainstalowanego jednego kodeka
Nareszcie mogę oglądać filmy


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.