GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siedem koma cztery

03.08.2009
18:12
smile
[1]

lelo1975 [ Konsul ]

Siedem koma cztery

7.4 litra gazu na 100 km wyszlo mi dzis w trasie przy predkoski 100-110 km/h

03.08.2009
18:14
smile
[2]

jasonxxx [ Szeryf ]

no i?

03.08.2009
18:14
[3]

Moshimo [ FullMetal ]

on chce zeby go dotknac.

03.08.2009
18:15
[4]

mefsybil [ Legend ]

Hulajnogą?

03.08.2009
18:16
[5]

Regis [ ]

A ile mikrometrów bieżnika Ci się starło?

03.08.2009
18:16
[6]

lelo1975 [ Konsul ]

Na powaznie.Opel Astra poj 1600!!

03.08.2009
18:17
[7]

mefek [ Senator ]

[4] -> na piechote

może ma porsze na gaz albo mustanga. Wtedy byłby lans

03.08.2009
18:17
smile
[8]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Chyba na piechote... A gaz miałeś w dupie

03.08.2009
18:19
smile
[9]

Naznaczony* [ Pretorianin ]

Czy mogę zostać twoim padawanem?

03.08.2009
18:21
smile
[10]

adamlut [ Miszcz Jedi ]

Mogę Cię dotknąć? Albo nie. To będzie podpadało pod pedofilię zapewne.

03.08.2009
18:22
smile
[11]

lelo1975 [ Konsul ]

Watek powazny a wpisy jakos nie

03.08.2009
18:22
smile
[12]

kubomił [ Legend ]

[11]

03.08.2009
18:23
smile
[13]

Wiil.i.aM [ P! ]


[1]
lelo1975 [ Level: 43 - Konsul ]
Siedem koma cztery

7.4 litra gazu na 100 km wyszlo mi dzis w trasie przy predkoski 100-110 km/h

To jest poważne ??

PS: Dzisiaj srałem ze śmiechu na tym forum jak nigdy. Jednak poniedziałki nie są takie złe (;

03.08.2009
18:23
smile
[14]

mefsybil [ Legend ]

Nie karmić trolla.

03.08.2009
18:23
smile
[15]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Mimo wszystko myślę, że lepiej jest jechać z uruchomionym silnikiem. A i pchający pasazerowie będą zadowoleni :)

03.08.2009
18:24
smile
[16]

Paradox [ Senator ]

W językoznawstwie koma to inne określenie przecinka, więc nie wiem czemu piszesz koma, a stawiasz kropkę.

03.08.2009
18:25
smile
[17]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

Wczoraj zjadłem 3 bułki z szynką, serem, pomidorem i wegetą. Serio.

03.08.2009
18:31
smile
[18]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Dobrze tato

03.08.2009
18:31
smile
[19]

lelo1975 [ Konsul ]

GRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!

03.08.2009
18:31
[20]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

No u mnie wczoraj 12,5 gazu w trasie :)

03.08.2009
18:35
smile
[21]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

lelo1975 -> pewnie przełączył Ci się na benzynę

03.08.2009
18:36
[22]

mefsybil [ Legend ]

Po co się dopisujecie?

Sam popełniłem ten błąd, ale widzę resztę postów tego użyszkodnika, choć nie widzę sensu dopisywania się tu.

03.08.2009
18:37
smile
[23]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

mefsybil -> a ty co masz tu do powiedzenia? rządzisz tym wątkiem, czy co?

03.08.2009
18:37
[24]

ILEK [ Człowiek z dyktafonem ]

napisał ten co trzasnął już tu 3 posty...

04.08.2009
18:44
smile
[25]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

<-Na powaznie.Opel Astra poj 1600!! -założe się, że to był Maluch, albo Smart For Two.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.