GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie na temat deskorolki

03.08.2009
18:00
[1]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

Pytanie na temat deskorolki

Wtam mam pytanie chcialbym sobie kupic deskorolke i chcialbym zeby ona byla dobra a nie zeby mi sie w tydzien zepsula. Doraćcie za ile mam kupić dobrą deske ?

03.08.2009
18:11
[2]

Cing [ Gang Agi ]

Od siebie polecam coś takiego:

Wiem, może wydawać się drogie, ale warto. Amok robi solidne decki.

04.08.2009
11:55
[3]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

a LABEDA to jest dobra firma deskorolek ?

04.08.2009
12:00
[4]

Brokoli [ Mesmerize ]

04.08.2009
12:00
[5]

-Sk8ter- [ Konsul ]

Ja ci od siebie proponuje jeśli wczesniej nie jezdziles bys kupil taka do 100zł. Potrenujesz sobie a jak ci sie zepsuje (moja taka dluugo trzymala) to kupisz cos lepszego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.