lysyolec_pl [ Pretorianin ]
Pytanie na temat deskorolki
Wtam mam pytanie chcialbym sobie kupic deskorolke i chcialbym zeby ona byla dobra a nie zeby mi sie w tydzien zepsula. Doraćcie za ile mam kupić dobrą deske ?
Cing [ Gang Agi ]
Od siebie polecam coś takiego:
Wiem, może wydawać się drogie, ale warto. Amok robi solidne decki.
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
a LABEDA to jest dobra firma deskorolek ?
Brokoli [ Mesmerize ]
-Sk8ter- [ Konsul ]
Ja ci od siebie proponuje jeśli wczesniej nie jezdziles bys kupil taka do 100zł. Potrenujesz sobie a jak ci sie zepsuje (moja taka dluugo trzymala) to kupisz cos lepszego.