GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

transformers zemsta upadłych

03.08.2009
17:21
[1]

agent0070 [ Legionista ]

transformers zemsta upadłych

jest już wersja pl lub jakieś spolszczenie ?? bo mam angielska płyte ? prosze o odpowedz

03.08.2009
17:26
[2]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Tak, jest już wersja polska. Można ją nabyć np. tutaj

https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1393&k=transformers-zemsta-upadlych

03.08.2009
17:42
[3]

gtowiec [ Kanapka ]

no polska płyta jest w sklepie

03.08.2009
18:32
[4]

Yakuzaro [ Legionista ]

Albo obejrzeć tu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.