GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kwiat niemieckiej muzyki

03.08.2009
14:50
smile
[1]

eJay [ Quaritch ]

Kwiat niemieckiej muzyki

Nie ma bata, żeby ktoś tego nie znał. Nie mniej warto takie perły co jakiś czas przypominać. Zwłaszcza w tak rewelacyjnej oprawie:) Anton aus Tirol!



Co mnie rozwala na filmiku:
- 0:09 - poprawianie biustu przez laskę
- zastawy stołowe z NRD (obrusy!)
- niesamowita epa skonsolidowana na stadionie i trybunach, liczna publiczność
- poprawność polityczna - Niemicy nie zapomnieli o swoich braciach ze Szwajcarii
- zarąbisty pas mistrzowski federacji IBF głównego wykonawcy
- 1:35 - gość w zielonym garniturze!
- lalalala, lalalala,lalalalalalalalaa!
- mucha głównego prowadzącego

Ten filmik udowadnia jedno - Niemcy potrafią się dobrze bawić nawet przy najgorszej muzyce na świecie:)

03.08.2009
14:56
[2]

szymon_majewski [ Legend ]

O, rety !

03.08.2009
15:00
smile
[3]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

party like it's 1935 !

I jeszcze ta gotycka czcionka w tle w 1:15 :D

03.08.2009
15:31
[4]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Dla mnie królami szwabskiego festynu są Dschingis Khan oraz Franzl Lang

03.08.2009
15:44
smile
[5]

zoloman [ Legend ]

Moskau rządzi.

03.08.2009
16:12
[6]

Airborne! [ Pretorianin ]

To Moskau, jak by nie patrzeć na ten klip to da się posłuchać, nawet nawet

03.08.2009
23:23
smile
[7]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Nie no świetne, dzięki za przypomnienie już siedzi w ulubionych ! anton ! :D

03.08.2009
23:55
smile
[8]

Mr_Baggins [ Legend ]

To lepsze
Niemieckiej muzy nie da się specjalnie słuchać, ale paru zespołów się dochowali

04.08.2009
00:32
smile
[9]

leszo [ Legend ]

Anton po ukazaniu sie byl normlanie grany na listach przebojów Vivy :)

Ale jakby sie chwile zastanowic to przyjemniej sie tego słucha i oglada niz np. tego

04.08.2009
00:39
[10]

ppaatt1 [ Trekker ]

1:52 - Ten dziadek "rzondzi" :)

z muzyki niemieckiej najlepsze moim zdaniem jest to (w pozytywnym sensie)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.