GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3: Zmierzch Bugów - się wyłącza.

03.08.2009
13:10
smile
[1]

WTF? [ Konsul ]

Gothic 3: Zmierzch Bugów - się wyłącza.

Witam.
Przeszedłem niedawno Gothic 3, a dziś zainstalowałem ten niezależny dodatek wraz z najnowszym patchem. No i rozgrywka wygląda tak, że gram kilkanaście minut i gra się zawiesza. Muszę manager zadań włączyć i zakończyć zadanie. To samo jest i na W7 i Viście. Od czego to zależy i co można z tym zrobić?
Dzięki z góry. :)

03.08.2009
14:55
smile
[2]

Pogromca Smoków [ Legionista ]

wiesz co może sprubuj zwiększyć pamięć wirtualną a jak to nie pomorze to przeinstaluj gre

03.08.2009
14:55
smile
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Zmierzch Bugów

03.08.2009
15:06
[4]

fajny Książę [ Capo ]

Ta gra to jeden wielki bug. Strona techniczna jest tak skopana, że aż (nie)śmieszna. Dlatego w trosce o własne zdrowie, nie graj w nią.

03.08.2009
15:11
[5]

kuba553666 [ Konsul ]

Podpinam się do wątku.
Pomocy

03.08.2009
15:15
smile
[6]

Qverty™ [ Legend ]

kuba--->wiedziałem że tak będzie. A wszyscy cię ostrzegali w wątku G3 ZB żebyś tego szajsu nie kupował ale ty nie. I się chwaliłeś później jak ci ładnie chodzi i że żadnych bugów nie widac to teraz masz.

03.08.2009
16:35
smile
[7]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Ja tam nie narzekam u mnie G3 ZB z patchem 1.08.9 chodzi płynnie na maksymalnych

chyba jestem wybrańcem !!

WTF? jakiego masz kompa?

03.08.2009
21:41
[8]

WTF? [ Konsul ]

Komputer mam odpowiedni. 8600 GE 512; 4GB RAM 667; 2.0GHz Core 2 duo.
Jedynie co mogłoby to powodować to zasilacz - mam bodajże 350, albo 400, raczej 350. Naprawdę nikt takiego problemu nie doświadczył?

03.08.2009
21:43
[9]

WTF? [ Konsul ]

EDIT - przypadkowy drugi post.

03.08.2009
22:13
smile
[10]

kęsik [ Legend ]

2.0GHz Core 2 duo.

Słaby procesor.

03.08.2009
22:36
smile
[11]

jacksonheyes [ Konsul ]

Dziwię się ludziom, którzy jeszcze grają w ten szajs. Praktycznie niegrywalny i ścinający się badziew.

03.08.2009
22:37
smile
[12]

fajny Książę [ Capo ]

Do autora: nie graj w ten syf, naprawdę szkoda nerwów.

04.08.2009
01:06
smile
[13]

WTF? [ Konsul ]

Okej. Dziękuję za te wspaniałe rady :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.