GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy spot Pis

03.08.2009
11:42
[1]

Master BaraBaron [ Pretorianin ]

Nowy spot Pis



Jak wam sie podoba?
według mnie to poprostu żenada

03.08.2009
12:04
[2]

settoGOne [ settogo ]

To nie jest satyra - to jest żenada. Wygląda to jak dogryzanie w piaskownicy. Ciekaw jestem co by się działo, gdyby to PIS był przy władzy. Byłoby to samo w KDT. Nie staje po niczyjej stronie, ale mam nadzieje, że ten film został stworzony przez 15 latka w Windows Movie Maker dla jaj, a cały artykuł to prowokacja tej strony. W innym wypadku - cóż można tylko współczuć głupoty PiSu.

[5]

raphunder --> "wydawają" :P

03.08.2009
12:07
[3]

Aen [ Anesthetize ]

Hahaha, wywróżyłem coś pod ten deseń. Jak zwykle dno.

03.08.2009
12:08
[4]

siwy346 [ addicted to music ]

Widocznie kogoś to śmieszy skoro już 3 takie filmy wydali, dla mnie to jest samo dno.

03.08.2009
12:13
smile
[5]

raphunder [ Legend ]

Niech sobie wydawają te spoty, działają tylko i wyłącznie na swoją niekorzyść. Jak im spadnie poparcie to sami sobie mogą podziękować.

03.08.2009
12:21
[6]

xanat0s [ Wind of Change ]

Dno dna - i ten puszczony bąk pod koniec... Żenada.

Ciekawi mnie, do kogo oni chcą z tym przekazem trafić - z racji wykorzystania internetu i faktu, że są to filmiki rysunkowe stawiałbym na target 18-35 lat, który nie popiera PiS-u - bo po co mieliby przekonywać przekonanych. Jeśli tak jest na prawdę nie wróżę im sukcesu - ludzie jednak nie są tak prymitywni, jak najwyraźniej PiS uważa.

Widać, że Kamiński i Kurski są w Brukseli, od razu spadła jakość pisowskich spotów - od świetnej pustej lodówki i kota Sylwestra do pierdzenia...

PO nawet nie musi się starać - rządzi źle, a PiS nie dość, że nie potrafi tego wykorzystać, to jeszcze sam się podkłada.

03.08.2009
12:23
[7]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Tak sie dzisiaj zastanawiałem, co wyszło dobrego Platformie... Abonament RTv? Ustawa medialna? Ratownaie słuużby zdrowia ( dzis dopiero jakis wywiad mi uswiadomił, że PO podczas prac odrzuciło poprawke o obowiązku pozostania pakietu kontrolnego w rękach samorzadu przy ewentualnej prywatyzacji... )

Nie są lepsi od Pisu tak bardzo, jak by sie zdawało... Ale fakt, takich zenujacych spotów nie mieli nigdy... Dobrze, zę to tylko internetowy twór :-P

04.08.2009
07:36
[8]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Widzę, że specjalnością spotów z tej serii jest odwracanie uwagi od sedna sprawy.

04.08.2009
07:49
[9]

Mr_Baggins [ Legend ]

To nie jest spot dla wrogów PiS tylko dla ich zwolenników - żeby utwierdzać w przekonaniu. Jacy zwolennicy, taki spot.

04.08.2009
09:17
smile
[10]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Dwa poprzednie nie podobały mi się zbytnio ... ale ten jest OK

04.08.2009
10:00
smile
[11]

Boroova [ Gwiazdka ]

detorquemada --> pozostaje mi tylko wspolczuc gustu i wrazliwosci artystycznej. Jak dla mnie to chyba z calej trojki, ten wlasnie byl najgorszy. Lubie prymitywny humor, ale sa granice. Waltz - Walc? Nic lepszego nie dalo sie wymyslic?

Chociaz akurat podkrazone oczy Tuska fajnie narysowali...

P.S. Gdybym popieral PiS, lub dzialal w mlodziezowkach tej partii, byloby mi teraz wstyd za swoich. PiS strzela sobie w stope tymi spotami. Ja rozumiem ze opozycja musi krytykowac rzad, ale mozna to robic w sposob duzo bardziej madry. I tak jak pisze Bramkarz - spoty odwracaja uwage od rzeczy istotnych.

Porazka i tyle.

04.08.2009
10:35
[12]

Dessloch [ Legend ]

a ja myslalem ze wladcy much sa wybitnie glupie....
mylilem sie.

to ma smieszyc czy co?

04.08.2009
10:47
smile
[13]

czekers [ Legend ]

o ja pierdziu

04.08.2009
11:16
[14]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Boroova --> Waltz - Walc? Nic lepszego nie dalo sie wymyslic? No przecia dało się .. o np. kaczyńscy -> kaczorki. Ty, popatrz, to samo z Waltz ale już nie pasi ;]

04.08.2009
11:24
[15]

eJay [ Quaritch ]

a ja myslalem ze wladcy much sa wybitnie glupie....

Włatcy mają przynajmniej jakąś fabułę i artystyczną wizję (mocno ograniczoną i raczej skopiowaną, ale jednak). Te spoty to wytwór jakiegoś dzieciaka z nieprawego łoża Edgara, który na komunię dostał komputer. Brakuje jeszcze tylko syntezatora mowy i "Twoja stara zapie..." w tle. Serio. Artystyczne Ziobro.

04.08.2009
11:41
[16]

Boroova [ Gwiazdka ]

deTorquemada --> zauwazylem u ciebie bardzo ciekawy wzor zachowan. Ktos sie z toba nie zgadza i ci cos zarzuca, a ty zamiast sie bronic, robisz dokladnie to samo. Jak nic, nadawalbys sie na polityka.

Gdybys postaral sie pozbyc wszelkich sympatii/antypatii politycznych i spojrzal na ten spot z pewnym dystansem, przyznalbys ze to po protu gowniany gniot, nie warty wydanych na niego pieniedzy.

Odpowiedz sobie na bardzo prote pytania:
1. Do kogo kierowany jest ten spot?
2. Jaki cel przyswiecal autorom tegoz?


Moze wtedy sprobuje zrozumiec, jak taki spot moze sie tobie podobac.

04.08.2009
12:02
[17]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Zgadzam sie z Bramkarzem, odwracanie sprawy. W spocie ani slowem nikt nie wspomnial, że miastowe władze PO czyli rzeczony walc, wynajely prywatna firme bylego zomowca zamieszanego w ustawianie przetargow i inne wały. Po to by skopac dupę handlowcom w centrum miasta zajmujacym miejsce tuż obok złotych tarasów, w ktorych udziały ma nie kto inny tylko ITI, czyli firma sponsorujaca kampanie PO prezydentki stolycy. Tak sie eliminuje konurencje, przy aplauzie wytresowanych lemingów.

04.08.2009
12:06
[18]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Boroova --> E tam, przecież się broniłem, podałem przykład jako kontrę. A że się nie spłułem to chyba też nic złego.
O guście nie dyskutuję, bo to sensu nie ma, każdy ma swój, więc ten temat po prostu odpuściłem.

W spocie widzę bufetową rozjeżdżającą kupców i grającego w tym czasie w piłkę premiera. Satyrycznie to mi się to podoba - podręcznikowo wręcz wykonany - jako oczywiście spot ANTY.

Spot jak spot, równie dobrze można by się sprzeczać nad prezentowanymi na wp czy onecie rysunkami satyrycznymi komentującymi aktualne wydarzenia polityczne. A że jakości niektóre są wręcz opłakane ( sudarski mnie rozbraja osobiście, zupełnie nie trafiają do mnie te jego nieśmieszne dowcipy ), to inna inszość. Kto się nie orientuje, nie zrozumie ich przesłania <- podejrzewam, że właśnie do zorientowanych osób są one kierowane.
A cel? Podejrzewam, że wykpienie i złośliwość. To co kieruje każdym satyrykiem.
Że akurat PiS sam tworzy antyPOwskie spoty, no to co. Może niedługo PO zacznie kręcić swoje. Będzie kolorowo i zabawnie.

Nie twierdzę, że to dzieła wysokich lotów - ale fajnie zobaczyć jakąś produkcję z "drugiej strony barykady".

04.08.2009
12:08
[19]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

"ale fajnie zobaczyć jakąś produkcję z "drugiej strony barykady". "

No to wlacz WSI24, o byle jakiej porze :)

04.08.2009
12:12
[20]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Wonski --> Ej, tam to pełna reżyserka, nie przełknę tego :)

Btw .. szukam podkoszulka z tekstem "Nie czytam łONETu".
Jeżeli nie znajdę, trzasnę sobie własny hje hje hje

04.08.2009
12:16
[21]

smalczyk [ Senator ]

Kolejny dowód na to, że partie polityczne dostają zbyt dużo pieniędzy z budżetu - i juz same nie wiedzą co z nimi robić.
Dawno po wyborach, a ci nadal swoje - ile można??

04.08.2009
12:18
[22]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Oho, to nastepnych juz nie bedzie? To az takie postępy towarzyszy z partii miłości są planowane?

04.08.2009
13:02
[23]

Dessloch [ Legend ]

ja tam kibicuje pisowi... nie lubie tej partii (pogladowo i PRowo sa beznadziejny, banda niekompetentnych kretynow, tyle namieszali i popsuli przez swoje krotkie rzady ze zycze im jak najgorzej). A im wiecej takich "wpadek" medialnych tym lepiej. Bo nie wierze, zeby komukolwiek te spoty przypadly do gustu...

przeciez mozna duzo ciekawsze i madrzejsze zrobic, z podobnym przeslaniem. No moze tego z agentami, to ciezko z tego cokolwiek zrobic, bo to pokazuje zasciankowosc pisu i hipokryzje (vide pare osobnikow w rzadzie pisu z b ardzo niejasna i nieczysta przeszloscia, wrecz byla nawet osoba ze zbrodnicza przeszloscia...)

04.08.2009
14:58
[24]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Już jakiś czas temu pisiory zapowiadały, że muszą się wyzbyć gęby partii obciachowej, wydaje mi się, że te "spoty" mają temu służyć - kilku przeciętnie rozgarniętych funkcjonariuszy partyjnych + śladowe pojęcie o tym, co w Polsce "nieobciachowe", szczególnie wśród młodzieży (szydera, władcy much?) = efekt, który widzimy. Ja tylko delikatnie przypomnę - za pieniądze podatnika - a na media publiczne brakuje. Hołota górą.

Ten humor najłatwiej jest określić idiomem "podwórkowy" - i nie byłoby jeszcze w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że z budżetu nie finansuje się kredy, żeby Wojtek napisał o Oli, że jest głupia na chodniku. Wygląda to też zabawnie, gdy weźmiemy pod uwagę awersję Kaczora do podwórek.

04.08.2009
15:00
smile
[25]

Aen [ Anesthetize ]

Wonski - "Oho, to nastepnych juz nie bedzie? "

Jeszcze parę takich filmików i Twoja ukochana partia może o nich nawet nie myśleć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.