GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmy na podstawie gier - wybieramy obsadę - Część 1: Jade Empire

03.08.2009
10:28
smile
[1]

MC'20 [ Pretorianin ]

Filmy na podstawie gier - wybieramy obsadę - Część 1: Jade Empire

Witam serdecznie. W tym wątku wybieramy aktorów do filmów na podstawie gier. Każda część jest poświęcona innej grze. Po 300 postach pojawi się nowa część.

*Zasady*

- Każdy wybiera co najmniej dwóch aktorów do obsady,
- Dobrze byłoby jeśli podacie jakieś argumenty,
- Nie wolno: spamować, obrażać itd.

PS. w tym wątku nie będą się pojawiać filmy, które już powstają, albo powstały. Nie ma sensu wybierać aktorów, do filmów z pełną obsadą :)

Zapraszam do zabawy !!!


Filmy na podstawie gier - wybieramy obsadę - Część 1: Jade Empire - MC'20
06.08.2009
11:13
[2]

MC'20 [ Pretorianin ]

Co ? Nikt się nie chce bawić ? Jak to jest możliwe ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.