
MC'20 [ Pretorianin ]
Filmy na podstawie gier - wybieramy obsadę - Część 1: Jade Empire
Witam serdecznie. W tym wątku wybieramy aktorów do filmów na podstawie gier. Każda część jest poświęcona innej grze. Po 300 postach pojawi się nowa część.
*Zasady*
- Każdy wybiera co najmniej dwóch aktorów do obsady,
- Dobrze byłoby jeśli podacie jakieś argumenty,
- Nie wolno: spamować, obrażać itd.
PS. w tym wątku nie będą się pojawiać filmy, które już powstają, albo powstały. Nie ma sensu wybierać aktorów, do filmów z pełną obsadą :)
Zapraszam do zabawy !!!
MC'20 [ Pretorianin ]
Co ? Nikt się nie chce bawić ? Jak to jest możliwe ?