GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W jakim sklepie można tanio kupić Xbox"a 360 ?

03.08.2009
09:53
[1]

Devorels [ Rock Star ]

W jakim sklepie można tanio kupić Xbox"a 360 ?

W jakim sklepie można tanio kupić Xbox"a 360 ?
prosze o oferty sklepów majlepjej cena 500 - 750

03.08.2009
09:54
smile
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

W jakim sklepie można tanio kupić Xbox"a 360 ?
prosze o oferty sklepów majlepjej cena 500 - 750


kluha-->a no racja:)nie zauważyłem

03.08.2009
09:55
[3]

szymonmac [ Legend ]

Słyszałeś o allegro?

03.08.2009
09:56
[4]

bezimienny3 [ Generaďż˝ ]

W takim przedziale cenowym to tylko arcade używany.

03.08.2009
09:56
[5]

ostatni sprawiedliwy [ Chor��y ]

za 750 było w auchanie z 2 grami wersja arcade

03.08.2009
09:56
smile
[6]

kluha666 [ Legend ]

Ty chyba trafiłeś w totka szóstkę, bo wszystkie twoje wątki są z zapytaniem o cenę danego przedmiotu :|

majlepjej ^^ hahahahaahh jaki bot....

03.08.2009
09:57
[7]

szymonmac [ Legend ]

W olsztyńskim Tesco jest jeszcze wersja core za 500 zł :P

Parę lat już tam leży.

03.08.2009
10:00
[8]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Dla ciebie najważniejsze jest to żeby konsola była nowa i miała folię na opakowaniu,za takie pieniądze to sobie używanego Arcade kupisz na Allegro,ale ty tam nie kupujesz bo wszyscy do oszuści

03.08.2009
10:01
smile
[9]

kubomił [ Legend ]

majlepjej

03.08.2009
10:38
[10]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

up!
niech ktoś jeszcze się pośmieje;)
adrem-->Jakbyś potrafił chociaż czytać ze zrozumieniem i znał ceny nowych xboksów to by cię to rozśmieszyło,widać że nie masz nawet obeznania w temacie więc zamknij papę i siedź cicho.

03.08.2009
10:42
smile
[11]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

up!
niech ktoś jeszcze się pośmieje;)


HAHAHAHAHHAHAHA, OBOŻE OBOŻE ZROBIŁ 2 LITERÓWKI O KURNA JAKIE TO ŚMIESZNE!!!!!1 <gleba> <lol151231> HAHAAHHAAAAA OMG NIE MOGĘ O RANY!!!!!!!!1

03.08.2009
10:45
[12]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

szukaj promocji w marketach, ostatnio electroworld jaspery arkade 550

03.08.2009
10:50
[13]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

adrem-->Jakbyś potrafił chociaż czytać ze zrozumieniem i znał ceny nowych xboksów to by cię to rozśmieszyło,widać że nie masz nawet obeznania w temacie więc zamknij papę i siedź cicho.




X360 za 7 stów. I co? Myślisz że jesteś taki pieprzony cwaniak bo po 2 miesiącach zawracania dupy wreszcie se kupiłeś klocka?

03.08.2009
11:49
[14]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

adrem-->idioto,jakbyś chociaż umiał czytać ze zrozumieniem to byś wiedział że w [8] napisałem że on NIE KUPUJE PRZEZ INTERNET.Pomyśl czasem jak coś napiszesz:|

03.08.2009
11:53
smile
[15]

Radin [ Konsul ]

Darth Father : Tobie też radziłbym to zrobić, bo najwyraźniej nie możesz się pogodzić z tym, że nie masz racji.

03.08.2009
12:35
smile
[16]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Dla ciebie najważniejsze jest to żeby konsola była nowa i miała folię na opakowaniu,za takie pieniądze to sobie używanego Arcade kupisz na Allegro,ale ty tam nie kupujesz bo wszyscy do oszuści

Gdzie jest wzmianka o tym że on nie kupuje przez neta? 0_0

A jedynym idiotą jesteś Ty. 2 miesiące zawracałeś dupę w wątku o Xboxie, a teraz gdy wreszcie go masz to jesteś pieprzony cwaniak.

03.08.2009
12:46
smile
[17]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Miesiąc temu kupiłem Xboxa Arcade za 759 zł, w Carrefourze, więc nie wiem co w tym takiego śmiesznego...

Do autora wątku - poszukaj po różnych marketach - Tesco, Carrefour, Real, Auchan itp. Tylko nie daj sobie wcisnąć egzemplarza z wystawy ;).

04.08.2009
10:58
[18]

Devorels [ Rock Star ]

na allegro kupuje żeczy do 100 jak np. gry ale konsola ma za dużo cenę ja tam wole mieć kontakt 100 procentowy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.