GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Michael Jacskson - virus ;/

03.08.2009
09:05
smile
[1]

Mofis [ Ale urwal! ]

Michael Jacskson - virus ;/

Witam, może wiecie o tym virusie Michaela Jacksona?
Jeśli nie to jest to taki wirus który wysyła linka z tym virusem kazdemu na liście programu Xfire...
Nie wiem czy przez gg ale wole nie ryzyykować,mam tam kilka..set znajomych :).
Proszę mi pomóc co z tym zrobić ?!
Format narazie nie wchodzi w gre.

03.08.2009
09:14
[2]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Skan antywirusem?

03.08.2009
09:14
[3]

kajtek603 [ International Level ]

LOL wirus Jacksona. Uważaj bo się jeszcze zarazisz i będzie lipa :P

03.08.2009
09:15
[4]

GumiS™ [ Veni, Vidi, Vici ]

Usuń Xfire to nie będzie wysyłać linków=

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.