GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Film z gry - krytykujcie.

03.08.2009
02:05
smile
[1]

KaidAdon [ Konsul ]

Film z gry - krytykujcie.


Postanowiłem zrobić film z gry Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy.
Wyszło mi to tak :
Jest to pierwszy mój taki* film pokazujący mechanikę walki.
Chciałem się nim pochwalić, a jednocześnie prosiłbym o waszą ocenę i krytykę.
*Wcześniejsze między innymi z Wiedźmina, trwały po kilkanaście sekund.

Mam jeszcze małą prośbę, zobaczcie film do końca i wtedy piszcie. W niektórych momentach może być nudny ale nie zniechęcajcie się. :)

03.08.2009
02:18
smile
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

Raczej nie widuję sceny śmierci głównego bohatera tak często jak u Ciebie w single(?)
Przejścia rób nie na stopklatkach, tylko bierz fragment wcześniej.
IMO a cicho odgłosy w stosunku do muzyki. Lepiej albo je dać głośniej, albo wywalić w ogóle.
Ale nie jest tak najgorzej, nawet bym powiedział, że spoko;)

W niektórych momentach może być nudny
skoro sam tak piszesz, to jest źle. Może warto pograć więcej i wrzucić coś co urozmaici film? (w ogóle nigdy nie pisz na dzieńdobry o wadach 'produktu' który chcesz opchnąć. To strzał w stopę;)

W ogóle coś YT zaszwankowało na tym filmiku-->


Film z gry - krytykujcie. - maviozo
03.08.2009
02:20
[3]

drifter. [ Pretorianin ]

Ogólnie to strasznie nudny ten filmik.

Oprócz rad mavioza proponuję ci, abyś spróbował zrobić coś w stylu music video, jak np. to
Wytnij wszystkie momenty po śmierci przeciwnika, zanim do kogoś podbiegasz, usuń przejście do czarnego ekranu. Zostaw samą akcję i dodaj do tego jakąś szybszą i bardziej porywającą muzykę- myślę, że wyszłoby to ciekawiej ;)

03.08.2009
02:37
[4]

KaidAdon [ Konsul ]

Raczej nie widuję sceny śmierci głównego bohatera tak często jak u Ciebie w single(?)

Tego nie zrozumiałem. Za dużo umieram? Tak o to chodzi?
Tworząc to video miałem na celu pokazać efekty i możliwości tej gry. Wszyscy pokazują na swoich (filmach) jacy to oni wyjadacze, a ja umieściłem też wygrane przeciwników, żeby za monotonnie nie było.

Co do muzyki. Chciałem żeby nadawała klimat Gwiezdnych Wojen (wszystkie utwory, które wykorzystałem pochodzą z filmów i gier SW). Starałem się też dobrze ją "wpasować".

Zostaw samą akcję
Miałem na początku taki zamysł, ba trzymałem się nawet tej zasady...
Od 0:25 do 0:42 :P

Popracuję jeszcze nad przejściami i samą akcją.
Dzięki.
Mile widziane jeszcze inne opinie.

03.08.2009
08:55
[5]

kajtek603 [ International Level ]

W sumie to nic ciekawego cały czas walka i walka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.