GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolfenstein [część 1]---> Rozpoczynamy Wojnę!

02.08.2009
23:42
smile
[1]

Kreek [ Senator ]

Wolfenstein [część 1]---> Rozpoczynamy Wojnę!

O grze:
Wolfenstein to nowa gra ze słynnej serii, której korzenie sięgają początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Ponownie wcielamy się w postać B.J. Blazkowicza i walczymy z nazistami podczas II wojny światowej.

Wolfenstein to kolejna odsłona serii strzelanin traktujących o losach niejakiego B.J. Blazkowicza, żołnierza aliantów na frontach II wojny światowej. Opisywana gra stanowi czwartą, po Wolfenstein 3D, Return to Castle Wolfenstein oraz Wolfenstein: Enemy Territory, odsłonę cyklu, której akcja toczy się w pełnym trójwymiarze. Za produkcję tytułu odpowiada firma Raven Software, doświadczona na FPS-owym polu za sprawą dwóch części Soldier of Fortune, Star Wars Jedi Knight oraz Quake’a 4.

Fabuła Wolfensteina przenosi nas do roku 1943. Podczas gdy sytuacja w Europie zdaje się być opanowywana przez wojska alianckie, naziści wciąż usiłują przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i pod wodzą Heinricha Himmlera pracują nad tajemniczą bronią o nazwie Black Sun. Oręż powstający przy wsparciu praktyk okultystycznych ma pomóc hitlerowcom w osiągnięciu światowej dominacji. Pokrzyżować te plany może tylko Blazkowicz.

Misja głównego bohatera bierze swój początek w fikcyjnym, niemieckim mieście Isenstadt, okupowanym przez nazistów i wypełnionym bocznymi alejkami, tunelami kanalizacyjnymi oraz osiągalnymi dla gracza dachami budynków, co umożliwia prowadzenie walki w sposób nieliniowy, zależny od pomysłu użytkownika. Wraz z postępami w fabule odblokowywane są kolejne części Isenstadt, umożliwiające szerszą eksplorację świata gry i spotkania z generowanymi w losowych miejscach wrogami.

Przeciwnicy, wyposażeni w zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, starają się zaskakiwać gracza atakami z flanki. Dysponują także własnym morale, które zmienia się adekwatnie do sytuacji widzianej na ekranie – zabicie oficera dowodzącego grupą żołnierzy sprawia, że jego podkomendni wykazują mniejszą chęć do wymiany ognia i stają się dla Blazkowicza łatwiejszym celem. Jest to szczególnie istotne w nocy, kiedy pełne ciemnych zakamarków miasto stanowi dla aliantów podwójne niebezpieczeństwo.

Wymagania:
Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista


14 sierpnia 2009 ( światowa data premiery )
28 sierpnia 2009 ( data wydania w Polsce )
18 sierpnia 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)


02.08.2009
23:43
[2]

Kreek [ Senator ]

Standardowy Up!

Co prawda gra jeszcze nie wyszła, ale w tym wątku możemy już o niej dyskutować, i czekać razem na premierę, i mam nadzieję, że będzie wielu chętnych na multi(które powinno być dobre)

03.08.2009
00:17
[3]

Kreek [ Senator ]tutaj gameplay z multi:)

03.08.2009
00:20
smile
[4]

Kub$ki [ Senator ]

Niekorzystna data premiery gry w naszym kraju (a przynajmniej dla mnie) bo to tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego i pieniądze idą na książki itp

03.08.2009
23:25
[5]

Kreek [ Senator ]

upik

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.