GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tani nocleg nad morzem

02.08.2009
22:17
[1]

Avarang [ Konsul ]

Tani nocleg nad morzem

Szukam jakiegoś pokoju na 3 osoby, nad morzem, miejscowość dowolna, żeby była możliwie blisko plaża, oglądałem różne wyniki jakie wyskoczyły mi z googla, ale ceny są dość duże, szukam czegoś naprawdę taniego, max 50zł na dobę od osoby. Jedyne co nam jest potrzeba to łóżka i toaleta, termin 7 lub 14 sierpnia na weekend na 3-4 dni.

02.08.2009
22:18
[2]

kubicBSK [ Legend ]




Poza tym:

Na 100% coś znajdziesz.

02.08.2009
22:29
[3]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Polecam Allegro. Ja bez problemów znalazłem za 30 zeta. Teraz nad nasze morze baaaardzo mało ludzi jeździ, wiele kwater jest wolnych.

02.08.2009
22:33
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

HR@BIA --> a byłeś w tym roku nad morzem? ;) nawet w mniej popularnych miejscowościach ciężko przejść po plaży a co dopiero rozstawić się gdzieś ;)

02.08.2009
22:39
[5]

hubercik015 [ Puste pole ]

Didier nie jest aż tak źle :)

Co do wolnych kwater to prawda. Byłem na Helu co chwila przechodziliśmy koło napisów "wolne pokoje"

02.08.2009
22:44
[6]

HuntERjf [ Krevetka ]

tylko że tych napisów po prostu leniom śmierdzącym nie chce sie zdjąć a pokoje zajęte

02.08.2009
22:45
[7]

ormats [ Generaďż˝ ]

Tylko ,ze na 3-4 dni nie chca nikogo brac bo licza ,ze ktos odrazu caly tydzien lub 2 wezmie.

02.08.2009
23:00
[8]

sebekg [ Legend ]

napewno cos znajdziesz. Do tego dobry dojazd, do Wladka a potem pks albo taxi do Jastrzebiej. Noclegi tanie maja, ale jest jeden minus, chcesz nie chcesz za sniadanie musisz zaplacic. Ale i tak dobrze cenowo to wyglada.

03.08.2009
01:16
[9]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Ja ze zniżką w pobierowie płaciłem 16 zł za dobę a bez znizki było chyba za 24 zł bodajże. A te domki to jakieś z dektur chyba były i łazienka była 10 m dalej w innym budynku.

03.08.2009
01:29
[10]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

W Jastarni był ostatnio brat i płacił 30zł za pokój. Troche komunistyczne warunki, ale czysto i nawet TV był :)

03.08.2009
07:01
[11]

|kszaq| [ Legend ]

Didier nie jest aż tak źle :)

No właśnie w tym roku jest baardzo dużo ludzi. W Jastrzębiej cały czas od czerwca są tłumy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.