RPRT07 [ Maximum Impact ]
Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie
Kto jest chętny zagrać w Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie I ze mną prze hamachi wersja 1.00, 1.03 mogę też przez internet tylko wole 1.00 bo jest lepsza;]
RPRT07 [ Maximum Impact ]
up