GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile?!

02.08.2009
11:53
smile
[1]

Pit17 [ Dolotek ]

Ile?!

Witam..postanowiłem znów zainstalować Team Fortress 2. W Steamie już idzie, ale jest 0%. Jest między 33.3 KB/s, a 49.9 KB/s. Czyli ile może się instalować przy takich prędkościach?

[edit] W sumie to TF 2 się uaktualnia, ale też nie wiem ile to będzie szło przy takich prędkościach.

[edit] Czyli będzie to dłuuuugo trwało...no nic jeziorka nie ma w pobliżu, ale coż co innego się porobi :)

02.08.2009
12:00
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Najlepiej wyłącz monitor.Pojedz nad jeziorko na kilka godzin.Potaplaj się wróć i powinno być:)
Zaraziłeś mnie i też mi się chce instalować znowu:)

02.08.2009
12:02
[3]

szymonmac [ Legend ]

Mi ściągało się 9 h, a moja prędkość internetu to 7mbit.

02.08.2009
12:15
[4]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Team Fortress 2 co prawda nie mam ,ale F.E.A.R. 2 (który również wymaga STEAM-a) aktualizował się u mnie 5h przy łączu 640kb/sek

02.08.2009
12:21
smile
[5]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

To zarty, prawda? Albo nigdy nie kupię gry ze Steamem... Mam ciekawsze rzeczy do roboty niz 5h (!) sciagania poprawek, gdy gra jest na płycie.

W tym czasie to można ściagnac wersję no-steam od wujka Torrenta ( nie, nie popieram piractwa, ale fakt jest faktem )

02.08.2009
12:31
[6]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Pit17-->jeśli chcesz możemy dziś pograć ew. jutro:)

02.08.2009
13:05
smile
[7]

Pit17 [ Dolotek ]

Darth Father---> A chętnie, chętnie możemy dziś tylko wiesz jeszcze się aktualizuje (pisze, że 4 Godz. i 15min) i można pograć. To od Ciebie zależy :)

02.08.2009
13:13
[8]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Mogę się dołączyć? :)


To zarty, prawda? Albo nigdy nie kupię gry ze Steamem... Mam ciekawsze rzeczy do roboty niz 5h (!) sciagania poprawek, gdy gra jest na płycie.

Niestety prawda.

02.08.2009
17:23
[9]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Dobra ja mogę grać:)
Kherlon-->też możesz:)
Tylko uważać bo ja w TF2 pr0 leszcz jestem mam ogólnie jakieś 300 kilów więcej od dedów:)

02.08.2009
18:09
smile
[10]

Pit17 [ Dolotek ]

Kheleron---> Pewnie, że możesz :D Podaj tylko swój Login na Steamie :)

02.08.2009
18:20
[11]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Pit - khe_rlon

A mi coś staty przekręca. Nie zalicza mi punktów, zabójstw itp. Tylko osiągnięcia osobiste zalicza i czas ogólnej gry. :/

02.08.2009
18:24
smile
[12]

Pit17 [ Dolotek ]

Kherlon--> Już cię chyba znalazłem..wysłałem zaproszenie przyjmij :)

PS: Od "Pit17" :D

02.08.2009
18:39
[13]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Przyjąłem :)

02.08.2009
19:09
smile
[14]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

No, to wiem, czego unikać. A miałem FEARa 2 sobie sprawić. Boze, obroń. Nie stać mnie na 100 Mb za 500 zł/m-ąc :-/

Mają takie słabe serwery? Przecież poprawki nie moga zajmować więcej niz gra! Co tam w ogóle sie zasysa?...

03.08.2009
23:48
smile
[15]

SSman92 [ Generaďż˝ ]

W tym czasie to można ściagnac wersję no-steam od wujka Torrenta
Dobre

04.08.2009
00:20
[16]

bonbon [ Pretorianin ]

[15] Niby co w tym takiego dobrego?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.