
x21 [ Konsul ]
Kane & lynch : dead men
Witam,mam pytanie czy opłaca kupić się grę Kane & lynch : dead men.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Jeżeli masz dobry sprzęt to oczywiście, że się opłaca. W Empiku jest teraz za około 20 zł, więc to
świetna okazja by nabyć prawdziwy hit.

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Ja kupuję sobie na Xboksa za 3 dychy podobno fajne

hctkko. [ The Prodigy ]
opłaca się :)

x21 [ Konsul ]
W empiku jest za 20 zł ?
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Oczywiście, że tak. Tylko musisz szukać w salonach, bo na empik.com już nie ma

FunMen [ FunMan forever ]
x21---> W CAŁEJ POLSCE!
Nie tylko w Empikach ;) Ja jutro idę po Kane & Lynch do Tesco ;]