bambo [ Chor��y ]
Gra : Ford Racing
Co sądzicie o tej grze
i sory za kategorie ale nie moge znaleść komentarzy
raziel88ck [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3507415
trzeba bylo poszukac w encyklopedii gola.

Maniek070 [ Konsul ]
Kiedyś to chyba było COŚ?:-)

ilikekomputergames [ Konsul ]
Gra kiedyś była ciekawa. Neutral
kozi3000 [ Generaďż˝ ]
kiedys to się grało w to i było super !!