GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka klawiatura ?

02.08.2009
01:10
smile
[1]

DymekRPG [ Konsul ]

Jaka klawiatura ?

Witam. Mam do Was prośbę.
Jaką możecie mi polecić klawiaturę ?

Głównie zależy mi żeby miała wszystkie klawisze podświetlane oraz żeby były tak jakby 'grube' a nie takie całkiem płaskie jak niektórzy mają (takiej to nawet nie czuje, że naciskam).

Nie mam jak na razie jakiejś granicy cenowej więc po prostu polećcie coś dobrego ;)

02.08.2009
01:12
[2]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Jakiś Razer bądź Logitechy serii G, wszystkie świetne a któreś z nich były podźwietlane

Edit. Razer Lycosa ma podświetlenie i ogólnie świetny

02.08.2009
01:17
[3]

Felhunter [ Junior ]

[2] Dzięki za odpowiedź. To jest ta?:


spoiler start
W razie wątpliwości co do mojej 'tożsamości' radzę odwiedzić stronę, którą mam przy nicku w [1] lub w [3] :)
spoiler stop

02.08.2009
01:20
[4]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Właśnie ta. Możesz jeszcze pooglądać serie G z Logitecha tam też któraś miała podświetlenie a dodatkowo mają ekran.....

Edit. Jednak wszystkie G (G11, G15, G19) mają regulowane podświetlenie..

02.08.2009
01:30
[5]

Felhunter [ Junior ]

Dzięki, bardzo pomogłeś :)

Widzę, że są podświetlane no i niektóre 'bajerancko' wyglądają :)
Poszperam jeszcze po tych Logitech'ach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.