
DymekRPG [ Konsul ]
Jaka klawiatura ?
Witam. Mam do Was prośbę.
Jaką możecie mi polecić klawiaturę ?
Głównie zależy mi żeby miała wszystkie klawisze podświetlane oraz żeby były tak jakby 'grube' a nie takie całkiem płaskie jak niektórzy mają (takiej to nawet nie czuje, że naciskam).
Nie mam jak na razie jakiejś granicy cenowej więc po prostu polećcie coś dobrego ;)
PC-Maniac [ Ninja! ]
Jakiś Razer bądź Logitechy serii G, wszystkie świetne a któreś z nich były podźwietlane
Edit. Razer Lycosa ma podświetlenie i ogólnie świetny
Felhunter [ Junior ]
[2] Dzięki za odpowiedź. To jest ta?:
PC-Maniac [ Ninja! ]
Właśnie ta. Możesz jeszcze pooglądać serie G z Logitecha tam też któraś miała podświetlenie a dodatkowo mają ekran.....
Edit. Jednak wszystkie G (G11, G15, G19) mają regulowane podświetlenie..
Felhunter [ Junior ]
Dzięki, bardzo pomogłeś :)
Widzę, że są podświetlane no i niektóre 'bajerancko' wyglądają :)
Poszperam jeszcze po tych Logitech'ach.