GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z filmem

02.08.2009
00:20
[1]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

problem z filmem

otoz tak mam problem z filmem nagralem go aparatem cyfrowym trwal okolo 10 minut inne filmy dzialaj z tego aparatu pokazuje ikone avi ale jak chce odtowrzyc to pokazuje ze zajmuje o kb i nie chce odtowrzyc a przeciez na aaracie moglem normalnie obejrzec czy mozna jakos zrobic zeby go obejrzec na pc??

02.08.2009
00:26
[2]

bisfhcrew [ Bis ]

skopiowałeś go na dysk PC czy otwierałeś z telefonu przez pc tylko ?

02.08.2009
00:27
[3]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

nie na aparcie mi dzialal i skopiowalem wszystkie filmy reszta dziala tylko ten jeden nie dziala

02.08.2009
00:37
[4]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

to jak da jakos?

02.08.2009
00:41
[5]

mannan [ Legend ]

Może się źle skopiował? Próbowałeś kilka razy na kompa zgrać?

02.08.2009
00:42
[6]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

nieee

02.08.2009
00:43
[7]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

ej bo ja to usunolem i nawet juz w koszu nie ma moge to jeszcze jakos odzyskac??

02.08.2009
00:43
[8]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Puść jakiś program do konwertowania może da rade skonwertować i odpalić

02.08.2009
00:44
[9]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

a jaki program poradzisz?

02.08.2009
00:47
[10]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Coś z Alloka (AVI MPEG Converter chyba najwiećej formatów video otwierał), albo jaki kolwiek inny program który obsługuje sporo formatów może zobaczy go jako film i da rade na AVI lub coś podobnego zrobić.

A wogule jak podpinasz aparat do kompa i wchodzisz tam w katrę pamięci to widzi ten film normalnie czy też 0 KB...

02.08.2009
00:48
[11]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

ja juz ten film z aparatu usunolem bo nie mialem miejsca na karcie on w aparacie dzialal
jeszcze raz zadanie pytanie mozna jakos odzyskac usuniety plik z komputera?

02.08.2009
00:50
[12]

PC-Maniac [ Ninja! ]

W CD-Action kiedyś był temat o tym jak odzyskać dane... W Googlach wpisz powinno coś pisać o tym

02.08.2009
00:59
[13]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

a moge tez odzysakc plik z karty pamieci z aparatu?

02.08.2009
01:02
[14]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Są programy którymi możesz odzyskać z HDD (dysku :P), kart pamięci, dyskietek i płyt ale jak ze skutecznością to nie wiem.

:P Jak ci bardzo zależy możesz oddać do jakiegoś serwisu gdzie się tym zajmują zawodowo :P:P

02.08.2009
11:36
[15]

a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]

no i znowu kopiuje nastepne filmy z aparatu wszystko ok
masz 6 filmow ale oczywiscie 2 w formacie takim jak inne AVI nie dzialaja na pc a reszta dziala juz szalo dostaje co robic?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.