a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
problem z filmem
otoz tak mam problem z filmem nagralem go aparatem cyfrowym trwal okolo 10 minut inne filmy dzialaj z tego aparatu pokazuje ikone avi ale jak chce odtowrzyc to pokazuje ze zajmuje o kb i nie chce odtowrzyc a przeciez na aaracie moglem normalnie obejrzec czy mozna jakos zrobic zeby go obejrzec na pc??
bisfhcrew [ Bis ]
skopiowałeś go na dysk PC czy otwierałeś z telefonu przez pc tylko ?
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
nie na aparcie mi dzialal i skopiowalem wszystkie filmy reszta dziala tylko ten jeden nie dziala
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
to jak da jakos?
mannan [ Legend ]
Może się źle skopiował? Próbowałeś kilka razy na kompa zgrać?
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
nieee
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
ej bo ja to usunolem i nawet juz w koszu nie ma moge to jeszcze jakos odzyskac??
PC-Maniac [ Ninja! ]
Puść jakiś program do konwertowania może da rade skonwertować i odpalić
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
a jaki program poradzisz?
PC-Maniac [ Ninja! ]
Coś z Alloka (AVI MPEG Converter chyba najwiećej formatów video otwierał), albo jaki kolwiek inny program który obsługuje sporo formatów może zobaczy go jako film i da rade na AVI lub coś podobnego zrobić.
A wogule jak podpinasz aparat do kompa i wchodzisz tam w katrę pamięci to widzi ten film normalnie czy też 0 KB...
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
ja juz ten film z aparatu usunolem bo nie mialem miejsca na karcie on w aparacie dzialal
jeszcze raz zadanie pytanie mozna jakos odzyskac usuniety plik z komputera?
PC-Maniac [ Ninja! ]
W CD-Action kiedyś był temat o tym jak odzyskać dane... W Googlach wpisz powinno coś pisać o tym
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
a moge tez odzysakc plik z karty pamieci z aparatu?
PC-Maniac [ Ninja! ]
Są programy którymi możesz odzyskać z HDD (dysku :P), kart pamięci, dyskietek i płyt ale jak ze skutecznością to nie wiem.
:P Jak ci bardzo zależy możesz oddać do jakiegoś serwisu gdzie się tym zajmują zawodowo :P:P
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
no i znowu kopiuje nastepne filmy z aparatu wszystko ok
masz 6 filmow ale oczywiscie 2 w formacie takim jak inne AVI nie dzialaja na pc a reszta dziala juz szalo dostaje co robic?