GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

po przejściu gry wolicie niedosyt czy przesyt?

01.08.2009
21:37
[1]

dlaczego ja [ Konsul ]

po przejściu gry wolicie niedosyt czy przesyt?

Tak jak w temacie, (przy krótszych grach) wolicie po przejściu gry odczuwać potrzebę przejścia jej jeszcze raz czy (przy dłuuugich grach) z lekkim dystansem przechodzić ostatnie misje?

01.08.2009
21:40
[2]

czekers [ Legend ]

Zależy :D

Ostatnią Zeldę na Wii męczę już od grudnia 2008 (prawie dwa lata) i z checią dowiedziałbym sie już jak zakończyła sie historia Linka.
Z drugiej strony, MGS4 czy Super Mario Galaxy pyknęły mi w niespełna 20 godzin, a w obie grało się po prostu fenomenalnie i chciało by się więcej.

01.08.2009
21:41
[3]

wojtasekgalecki [ Pretorianin ]

Zdecydowanie przesyt :P

01.08.2009
21:41
[4]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Np. Call of Duty: Modern Warfare ukończyłem i czułem, że chciałbym jeszcze ale np. Hmmm... Byle jaki Tomb Raider mnie nudził pod koniec.

01.08.2009
21:48
[5]

dlaczego ja [ Konsul ]

to ja ostatnio jak infamous katowałem bo nie miałem nic lepszego to przeszedłem 2 razy (dobry i zły; oczywiście tylko dla trofeów) to myślałem, że się posram.. gra jest bardzo łatwa nawet na hardzie ale za to bardzo długa, a to najgorsze co może być; jest łatwo misje przechodzi się taśmowo ale nie ma za to żadnych schodów po drodze tylko idiotyczne bieganie po mieście..

01.08.2009
21:55
[6]

Renn [ Legionista ]

Zdecydowanie niedosyt, ponieważ mozna jeszcze wrocic kiedys do gry a po przesycie nawet na gre nie da sie patrzec

02.08.2009
11:53
[7]

Krol Pawel [ Among the net ]

Niedosyt- przesyt czułem po ME i juz teraz wiem, że nie kupie ME2

A tak jak pisał 6, w przyszłości chętnie wraca się do tej gry i czeka się na kolejną część

02.08.2009
11:55
smile
[8]

Azerko [ Alone in the wild ]

wole niedosyt, ale często mam przesyt i nie udaje mi sie gry ukonczyc ;]

02.08.2009
11:57
[9]

ppaatt1 [ Trekker ]

Nigdy nie doznałem przesytu, niedosytu nie cierpię.

02.08.2009
12:19
smile
[10]

tankem3 [ Senator ]

heh, tak dziwnej ankiety jako wątku bym sie nie spodziewał

co z tego ze bym powiedział co wole skoro i tak bede czuł to zaleznie od gry w jaka zagram

w takim gta4 mialem przesyt po godzine
w takim gow miałem niedosyt(wyjatkowo krotka jak na fun, gra)

02.08.2009
18:42
[11]

shinobi10 [ ShadouQ ]

ja często czuje niedosyt nie przechodzę ostatnich misji ,jestem wybrednym graczem byle co mnie nie zawoli :)

02.08.2009
19:48
[12]

hoobsss [ Pretorianin ]

Ja bardzo często, jak włączam jakąś grę, mam tak, ze ona mnie totalnie irytuje. Miałem tak ostatnio z FC 2 i z Assasin's Creed. Myślałem sobie, co ci ludzie w nich widzą? Po kilku miesiącach, gdy już nie mam w co grać, postanawiam wrócić i spróbować jeszcze raz. W 80% przypadków gra mnie totalnie wkręca i muszę ją ukończyć :P. Po przejściu FC 2 czułem okrutny przesyt. Sam nie wiem jak wytrwałem do końca tej produkcji. Natomiast AC to znowu straszny niedosyt, łyknąłem ją 2 razy z marszu, nie grając w nic innego. Przesyt miałem jeszcze po The Godfather, która mnie totalnie wciągnęła, ale monotonia wręcz zabijała (Szczególnie przy ostatnim zadaniu). Po Scarface także, gdy na końcu miałem kompletnie dosyć rozwożenia dragów po interesach, miałem chęć włożenia palca do buzi i zerzygania się :D. No i jak tu ktoś wcześniej napisał po Mass Effect także nie miałem już na nic sił i w dwójkę na pewno nie zagram

02.08.2009
20:00
[13]

Airborne! [ Pretorianin ]

Niedosyt to duże zuo... Ostatnio kupiłem sobie Call of Duty Deluxe czyli 1 + dodatek no i niestety musze stwierdzić że końcówki obydwu gier są po prostu słabe. Kilka lat temu 1 raz grałem w CoDa. Niedawno znowu i nic po prostu pustka...
Jestem fanem serii Brothers in Arms i jak tylko w 2006 roku usłyszałem że powstanie Hell's Highway sprawdzałem każdego dnia czy nie ma nowych informacji... a podczas samej rozgrywki cieszyłem się jak dziecko. Najlepiej jest przejść grę i czuć że każda minuta jaką przegrałeś nie była zmarnowana... no ale powiedzmy sobie ile jest takich gier?

02.08.2009
20:05
[14]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

np. cod czy crysis jak skonczylem to chcialem jeszcze ale jak skonczylem AC to czulem sie wielki i ze wypelnilem misje

02.08.2009
20:06
[15]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Zdecydowanie wole przesyt, choć oczywiście najlepiej na styk :D

02.08.2009
20:07
[16]

szymonmac [ Legend ]

Przesyt.

Nienawidzę, kiedy skończę grę i chcę więcej.

02.08.2009
20:16
[17]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

A to ciekawostka... Ja przeszedłem ME 1, ale bez zbytniego skupiania się na misjach pobocznych, dosłownie na 1 'posiedzeniu '. Siedziałem przy konsoli prawie 24 godziny non stop, tak mnie gra wciągnęła.

02.08.2009
20:21
[18]

fajny Książę [ Capo ]

Z dwojga złego lepszy niedosyt. Takiego Assassina miałem serdecznie dość już po dwóch godzinach. Za to Wiedźmin wciągnął mnie jak bagno. Mimo że jego przejście zajmuje sporo czasu, pozostawił mi ogromny niedosyt.

02.08.2009
20:22
[19]

hoobsss [ Pretorianin ]

Oj, zapomniałem odpowiedzieć na pytanie :P Moja wina, moja wina... Otóż z dwojga złego wolę niedosyt :)

02.08.2009
20:50
[20]

Prisonbull [ Konsul ]

Taki RE5, AC, Hell's Highway niedosyt... Obecnie gram w Dead Space i w tym przypadku przesyt. Gra pod koniec strasznie mnie nudzi. Zdecydowanie wolę niedosyt.

02.08.2009
21:52
[21]

Retox128 [ Konsul ]

Wolę niedosyt tak jak miałem w COD4/5 a FEAR2 kończę już dobre 3 miechy.

02.08.2009
21:56
[22]

Wiil.i.aM [ P! ]

Ja wolę niedosyt. Gdy gra zaczyna mi się nudzić, nie czekam na "ah może mi przejdzie" tylko sprzedaję ją z miejsca.

02.08.2009
22:03
[23]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Niedosyt, wolę zagrać 2 razy, niż skończyć na siłę ;]

02.08.2009
22:13
[24]

Scortch [ Light ]

niedosyt - można kiedyś przynajmniej wrócić do gry.

na takiego gears of war (jedynka) to już nie mogę patrzeć, ale to dlatego, że przeszedłem go 7 razy i teraz już nim wymiotuję dosłownie xD

03.08.2009
07:48
smile
[25]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

Przesyd

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.