GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki laptop? Asus vs. Acer

01.08.2009
18:30
[1]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

Jaki laptop? Asus vs. Acer

Zastanawiam sie nad konkretnymi modelami.
Asus Eee 100h
vs.
Acer Aspire A150

I tak z ciekawosci spytam, czy pojdzie na tym GTA3, mafia, czy NFS:U?

01.08.2009
18:31
[2]

kubomił [ Legend ]

Ejser :)

Mój brat cioteczny ma podobnego. GTA: Vice City śmiga, więc...

01.08.2009
18:33
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Acer Aspire A150

- Zgrabny
- W niskiej cenie
- Dość dobry sprzęt

Oczywiście GTA 3 pójdzie, jak i GTA Vice City, Mafia również, ale mogą być przycinki. Na NFS bym nie liczył :]

01.08.2009
18:40
[4]

Mr_Baggins [ Legend ]

Acer to badziewie, szkoda kasy na taki chłam. Taka Manta wśród laptopów.

01.08.2009
18:49
[5]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Na ekranie 8,9' (Acer) lub 10,2' (Asus) chcesz grac w gry? Hmm...
Ale dobra - rozne sa fetysze...
Z tych dwoch wzialby Asusa - zbyt wiele Acerow mialem w reku, by zmienic zdanie o jakosci produktow tej firmy...

01.08.2009
18:49
[6]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

A przedstawcie mi to w pewnych punktach

Jesli bym chcial pograc w starsze gry, to ktory byl by lepszy?

Ktora bateria lepsza, dluzej trzyma?

Co z glosnikami?

Nie ma w nich zadnego nosnika, nagrywarki dvd?

I co z kamera?

01.08.2009
18:54
[7]

Serson ( Wasylus) [ Generaďż˝ ]

Cholera czy trąd, co lepsze ?

A tak poważnie, z Asusem może nie jest tak źle ale Acer nie uchodzi w opinii osób obeznanych (czyli NIE mnie, ja tylko powtarzam) za dobry sprzęt. Chwalą go głównie Ci którzy mieli do czynienia z jednym egzemplarzem i (jeszcze) akurat im nigdy nie padł.

01.08.2009
18:57
[8]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

karta graficzna
Asua: Intel Graphics Accelerator 900
Acera: Intel GMA 950

Ktora lepsza? Widac duza roznice?







[6] prosze o odp

01.08.2009
19:07
[9]

kamyk_samuraj [ Legend ]

chcesz widziec roznice na integrze? GMA 950 jest lepsza, ale i tak to tylko integra...

01.08.2009
19:14
[10]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Pracuje w sklepie komputerowym i muszę powiedzieć ze dużo ludzi przynosi acery do naprawy. Acer to jest tanie gowno. Ja bym brał Asusa bez żadnej dyskusji

01.08.2009
19:20
[11]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

tosiek2142
a co sie psuje w tych acerach?

01.08.2009
19:20
[12]

milanista [ Brother Of Metal ]

Mam Eee 1000H i da sie pograc w starsze gierki, np. GTA VC i Max Payne 1 smiga, dwójka MP tez jest grywalna. AvP2, PES6 i CoD1 sa na granicy płynności. Gry 2D albo z przewaga 2D (np The Longest Journey albo WWP) dzialaja idealnie.

01.08.2009
19:21
smile
[13]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

to jest błąd, i ten i ten ma 950 gma.

Tak na szybko jako posiadacz winda który obcował z eee.
W eee za szybko włącza się wentyl i wchodzi na wysokie obroty - trzeba używać eeectl. Na plus wykonanie/obudowa/zawiasy, o wiele lepiej niż w produkcie msi.

01.08.2009
19:21
[14]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Najczęściej pada RAM

01.08.2009
19:31
smile
[15]

Pl@ski [ Odlotowiec ]

Pracuję w sklepie komputerowym (tak więc można założyć, że coś tam się orientuję ;) i sam posiadam netbooka Acera - mogę z czystym sumieniem polecić - solidny, znacznie ciekawiej wyglądający i sporo tańszy od Asusa.

02.08.2009
10:15
[16]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

na GMA 950 to raczej nie pograsz mój kolega gra na GeForce 6100 (też zintegrowana) i Cod 2 w 800x600 jedynie chodzi w miare dobrze (przy niskich detalach) dalej już jest niegrywalnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.