GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje clipu

01.08.2009
14:35
[1]

zupak [ Pretorianin ]

poszukuje clipu

jak w temacie
ostatnio dosyc czesto widywalem go na jakis muzycznych kanalach w TV tancza a nim panie ucharakteryzowane na "wojskowo" oczywiscie skapo ubrane no i przewija sie jakis niby ich wiezien... nie pamietam jaki gatunek ale chyba pop ( nie przywiazywalem uwagi do fonii raczej do wizji ;-P )

01.08.2009
14:40
[2]

kubomił [ Legend ]

Rudenko - Everybody

01.08.2009
14:42
smile
[3]

zupak [ Pretorianin ]

kubomił ---> taaaaa!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.