GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzięki wszystkim!!! :)

01.08.2009
13:41
smile
[1]

perto1 [ Konsul ]

Dzięki wszystkim!!! :)

Postanowiłem ogłosić swój 100. post (w zasadzie ten jest 101.) :) Chcę podziękować za te mile spędzone chwile wszystkim nie piracącym, nie spamującym i nie przeklinającym użytkownikom naszego, pięknego forum. :) Chcę podziękować adminom, któży tak dbają o to wszystko i tego pilnują. Chcę podziękować wszystkim tym, których tu spotkałem i wymieiłem z nimi kilka zdań. Mimo tego, że nie wszyscy mieliśmy takie same zdanie, było mi miło. :) Dziękuję. :]

01.08.2009
13:44
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

A ja dziś będę obchodzić święto swojego 3000 posta:p

01.08.2009
13:45
[3]

peterkarel [ DX ARMY ]

nie ma za co :)

o ja mój 4251 post :O

01.08.2009
13:46
smile
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Fajnie

01.08.2009
13:46
[5]

PitbullHans [ Legend ]

Będziesz ze mną chodzić?

01.08.2009
13:47
[6]

perto1 [ Konsul ]

...

01.08.2009
13:48
smile
[7]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

-,-

01.08.2009
13:49
smile
[8]

N0wak [ Generaďż˝ ]

:) Fajny, pozytywny post, jakze rozny od tych wszystkich napisanych przez frustratow, takze w tym temacie.

01.08.2009
13:52
[9]

Gangstah [ Masz bober? ]

lizydupiec

01.08.2009
13:53
[10]

Naznaczony* [ Pretorianin ]

cześć

01.08.2009
14:06
[11]

Beret z antenką [ Konsul ]

[9]--Ale przynajmniej nie jest takim niedorozwojem jak ty.

01.08.2009
14:08
smile
[12]

kubomił [ Legend ]

fenks ---------->


Dzięki wszystkim!!! :) - kubomił
01.08.2009
14:12
smile
[13]

Beret z antenką [ Konsul ]

kubomił---Nie masz abonamentu, wstydziłbyś się ;p

I w dodatku jeszcze +5 goli dostał

01.08.2009
14:54
smile
[14]

perto1 [ Konsul ]

Co to są te gole? I po co to zdjęcie? xD

01.08.2009
14:59
[15]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Twój setny post i nawet niewiesz co to są GOLe?
https://www.gry-online.pl/konkurs_gole.asp

01.08.2009
15:02
smile
[16]

Max_101 [ Mów mi Max ]

[12] to one jeszcze istnieją ?

01.08.2009
16:39
[17]

BuBaZ [ szary user ]

Na tym forum, 100 postów to nie taki wyczyn, nie mniej jednak gratuluję :).

01.08.2009
16:40
[18]

kubomił [ Legend ]

Jej :) Naprawdę wam się nie pokazują? :P

[19] to do mnie? :D

01.08.2009
16:42
smile
[19]

Kudi [ Chor��y ]

Jacieeeeee, ale jesteś super! Dasz autograf?

01.08.2009
16:42
smile
[20]

Radin [ Konsul ]

Szkoda, że nie zrobiłeś wątku z okazji pierwszego posta -.-

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.