
perto1 [ Konsul ]
Dzięki wszystkim!!! :)
Postanowiłem ogłosić swój 100. post (w zasadzie ten jest 101.) :) Chcę podziękować za te mile spędzone chwile wszystkim nie piracącym, nie spamującym i nie przeklinającym użytkownikom naszego, pięknego forum. :) Chcę podziękować adminom, któży tak dbają o to wszystko i tego pilnują. Chcę podziękować wszystkim tym, których tu spotkałem i wymieiłem z nimi kilka zdań. Mimo tego, że nie wszyscy mieliśmy takie same zdanie, było mi miło. :) Dziękuję. :]
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
A ja dziś będę obchodzić święto swojego 3000 posta:p
peterkarel [ DX ARMY ]
nie ma za co :)
o ja mój 4251 post :O

mirencjum [ operator kursora ]
Fajnie
PitbullHans [ Legend ]
Będziesz ze mną chodzić?
perto1 [ Konsul ]
...

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
-,-

N0wak [ Generaďż˝ ]
:) Fajny, pozytywny post, jakze rozny od tych wszystkich napisanych przez frustratow, takze w tym temacie.
Gangstah [ Masz bober? ]
lizydupiec
Naznaczony* [ Pretorianin ]
cześć
Beret z antenką [ Konsul ]
[9]--Ale przynajmniej nie jest takim niedorozwojem jak ty.

Beret z antenką [ Konsul ]
kubomił---Nie masz abonamentu, wstydziłbyś się ;p
I w dodatku jeszcze +5 goli dostał

perto1 [ Konsul ]
Co to są te gole? I po co to zdjęcie? xD
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Twój setny post i nawet niewiesz co to są GOLe?
https://www.gry-online.pl/konkurs_gole.asp

Max_101 [ Mów mi Max ]
[12] to one jeszcze istnieją ?
BuBaZ [ szary user ]
Na tym forum, 100 postów to nie taki wyczyn, nie mniej jednak gratuluję :).
kubomił [ Legend ]
Jej :) Naprawdę wam się nie pokazują? :P
[19] to do mnie? :D

Kudi [ Chor��y ]
Jacieeeeee, ale jesteś super! Dasz autograf?

Radin [ Konsul ]
Szkoda, że nie zrobiłeś wątku z okazji pierwszego posta -.-